Cīņa ar interneta cenzūru: atbloķējiet vietnes un cenzētu saturu

Cīņa ar interneta cenzūru, atbloķējiet vietnes un cenzētu saturu


Ģeogrāfiski ierobežojumi un reģionāla apspiešana var ierobežot piekļuvi tiešsaistes saturam. Uzziniet, kā pārvarēt cenzētu internetu un atbloķēt vietnes – no jebkuras vietas!

Kopš tā izveidošanas internets ātri kļuva par ideju un informācijas apmaiņas vietu, nodrošinot vārda brīvību visā pasaulē. 

Mūsdienās internetam ir pieejams vairāk nekā 3,77 miljardi cilvēku. Bet tas, ko mēs šeit gribētu apspriest, ir pārsteidzošie 1,5 miljardi cilvēku, kuri nespēj brīvi piekļūt informācijai tiešsaistē – daži no viņiem nemaz.  

Daudziem internets ir ļoti aizsargāta, ierobežota un cenzēta pasaule, kurā indivīdi tiek apsekoti un dažreiz pat sodīti par darbībām tiešsaistē.

SaferVPN mēs tam ticam necenzētam internetam vajadzētu būt pieejamam visi.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par interneta cenzūru un to, kā jūs varat izmantot mūsu pakalpojumus vietņu atbloķēšanai un piekļuvei cenzētam saturam neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.

Kas ir tiešsaistes cenzūra?

Interneta cenzūra notiek daudzos veidos, bet tās pamats ir piekļuves vai publicētās informācijas kontrole internetā, lai slēptu, ierobežotu vai noformētu vēlamo stāstījumu..

Interneta filtrēšanu var veikt personas, organizācijas un valdības bieži morālu, reliģisku, biznesa vai politisku iemeslu dēļ. Tā rezultātā tīkla rīki un lietojumprogrammas, kas ļauj dalīties ar informāciju, tiek filtrētas un bloķētas.

Un, lai arī dažādās valstīs ir ievērojamas atšķirības, sākot ar dažiem no pasaules represīvākajiem režīmiem un beidzot ar it kā “brīvo” Rietumu internetu, cenzūra ir redzama katrā planētas nostūrī..

Cenzūra piesārņo pasauli neatkarīgi no tā, vai tā ierobežo saturu un lietojumprogrammas, atbalsta vai bloķē noteiktus produktus vai vietnes vai pat krimināli iekasē maksas domātājus.

Pārskatā “Brīvība tīklā 2016” tika konstatēts:

 • Interneta brīvība visā pasaulē 2016. gadā samazinājās jau sesto gadu pēc kārtas.
 • Divas trešdaļas no visiem interneta lietotājiem – 67 procenti – dzīvo valstīs, kur valdības, militāristu vai valdošās ģimenes kritika tiek pakļauta cenzūrai.
 • Sociālo mediju lietotājiem draud vēl nepieredzēti sodi, jo 38 valstu varas iestādes pēdējā gada laikā veica arestus, pamatojoties uz sociālo mediju ziņām. Globāli 27 procenti no visiem interneta lietotājiem dzīvo valstīs, kur cilvēki ir arestēti par satura publicēšanu, kopīgošanu vai vienkārši patikušanu Facebook.

Lai pārvarētu cenzūru un atbloķētu vietnes, indivīdiem jāmeklē privātuma un drošības rīki. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā SaferVPN lietotājiem visā pasaulē nodrošina neierobežotu piekļuvi cenzētam saturam.

Cenzūras pakāpes

Interneta brīvība nenāk viegli. Politiskā un sociālā aktīvisma centienus sagrauj valdības cenzūra, kas vērsta uz tādām vietnēm kā Facebook, YouTube, Twitter utt. 

“Globālās interneta cenzūras mainīgā ainava” dokumentē interneta cenzūru 45 valstīs, izmantojot 2 046 pasaules visvairāk pārdotās un ietekmīgākās vietnes.

2017. gada ziņojumā tika atklāts, ka 26 valstis cenzē: politisko un sociālo saturu, tēmas, kas saistītas ar konfliktiem un drošību, un tādus interneta rīkus kā sociālo mediju platformas..

Atbloķējiet vietnes pēc tēmas - SaferVPNKredīts: Berkman Klein centrs

Interneta cenzūras smaguma pakāpe atšķiras. Tas var būt tik smalks, cik precīzi pielāgojot meklēšanas rezultātus, līdz pat galējam, kā visu vietņu vai lietotņu bloķēšana vai pat visa interneta slēgšana.

Cenzūras pakāpi, saskaņā ar Freedom House, globālu projektu, kas novērtē tiešsaistes brīvību, var izmērīt ar:

 • Pieejas šķēršļi sīki izklāsta infrastruktūras un ekonomiskos šķēršļus piekļuvei, juridisko un īpašumtiesību kontroli pār interneta pakalpojumu sniedzējiem un pārvaldes iestāžu neatkarību;
 • Satura ierobežojumi analizē tiesiskos noteikumus par saturu, vietņu tehnisko filtrēšanu un bloķēšanu, pašcenzūru, tiešsaistes ziņu plašsaziņas līdzekļu dinamiku / daudzveidību un digitālo rīku izmantošanu pilsoniskai mobilizācijai;
 • Lietotāju tiesību pārkāpumi risina uzraudzību, privātumu un tiešsaistes runas un darbību sekas, piemēram, ieslodzījumu, uzmākšanos ārpus likuma vai kiberuzbrukumus.

Viņi 2016. gadā izmērīja interneta brīvību 65 dažādās valstīs un to atklāja Valdības cenzors divas trešdaļas interneta lietotāju:

Interneta cenzūras ietekmīgais pamatojums

Visā pasaulē vārda brīvība sabrūk zem pieaugošās globālās tendences interneta cenzūrā, bieži nacionālās drošības vārdā..

Valdības iejaukšanās un cenzūras uzlabošanas piemēri visā pasaulē ir skaidri redzami, izmantojot šādus piemērus (lai minētu dažus):

 • Vācijas tieslietu ministrs Heiko Maas paziņoja par drakonisko virzību uz sociālo mediju cenzūru – apņemoties 24 stundu laikā no sociālo mediju vietnēm izdzēst “naida runu”. Tas nozīmē, ka viss, kas ievietots pretrunā ar valdības politiku, tagad ir potenciāli “noziedzīgs”.
 • Turcijā vārda brīvība ir agresīvi ierobežota, vairāk nekā 100 000 valsts sektora darbinieku atlaižot par “saitēm ar teroristu organizāciju vai draudiem valsts drošībai” un vēl 184 plašsaziņas līdzekļu pastāvīgu slēgšanu.
 • Ēģiptē varas iestādes ir stingri ierobežojušas vārda brīvības, jo žurnālisti un aktīvisti ir saskārušies ar arestu, kriminālvajāšanu un ieslodzījumu par ziņošanu vai piedalīšanos protestos.

Spēcīgas intereses, politiskās partijas un lielākās mediju korporācijas ir sākušas izmantot nacionālās traģēdijas, lai attaisnotu masveida uzraudzību tīmeklī. Apsūdzot necenzētu kibertelpu ekstrēmistu satura izplatīšanas vietas nodrošināšanā, cenzūra ir ieguvusi sabiedrības vilci, jo ziņu tīkli turpina izmantot terorismu kā līdzekli, lai pamatotu interneta uzraudzību un cenzūru..

Tomēr mēs nevaram atbrīvot internetu no ekstrēmistu satura, nenoņemot no tā individuālās tiesības uz vārda brīvību.

Neatkarīgi no cenzūras līmeņa, nodarījums ir vienāds – ierobežota pieeja informācijai un vārda brīvības beigas.

Kāpēc tas ir svarīgi

Dažādas valdības visā pasaulē ierobežo piekļuvi internetam un nelikumīgi uzrauga savus pilsoņus. Viņi bieži nomāc vārda brīvību, arestē disidentus, noņem saturu un pat sāk dezinformāciju, lai veidotu sabiedrisko domu. Valstīm, pašvaldībām un organizācijām ir netaisnīgi noteikt, kuram saturam var piekļūt vai kam nevar piekļūt tīmeklī.

Bez brīvas informācijas plūsmas cilvēkiem tiek atņemtas tiesības uz informāciju, zināšanām, idejām un spēju izmantot šos noieta veidus, lai veicinātu progresu un inovācijas..

Bez mūsu pretošanās mūsu nākotne ir pilnībā cenzēta internetā visā pasaulē.

SaferVPN mēs uzskatām, ka internets ir daudz zināšanu un globāls tīkls, kas nevienam nepieder, lai no tā gūtu labumu ikviens. Tāpēc mēs piedāvājam izcilu drošību, ļaujot lietotājiem atbloķēt vietnes un piekļūt cenzētam saturam – no jebkuras vietas!

Ko mēs ar to darām

Mūsu misija ir ļaut cilvēkiem no visas pasaules piekļūt vietnēm, kas savās valstīs citādi nav pieejamas, apiet valdības cenzūru un saglabāt personisko informāciju drošā un šifrētā, pārlūkojot anonīmus serverus. Kopš darbības uzsākšanas 2013. gadā mūsu kiberdrošības eksperti ir palīdzējuši tūkstošiem lietotāju visā pasaulē droši un anonīmi pārlūkot internetu..

Ņemot vērā pareizos rīkus, slēgtas sabiedrības pilsoņi var nodrošināt savu privātumu un anonimitāti. Nodrošinot viņiem piekļuvi virtuālajiem privātajiem tīkliem (VPN), lai šifrētu viņu interneta savienojumus un paslēptu viņu identitāti, personas var droši un droši pārlūkot internetu.!

Atbloķējiet Web Necenzēta interneta kampaņa

Kopā ar kustībām (Cilvēktiesību veicināšanas platforma) mēs esam uzsākuši Atbloķējiet Web, kampaņa, kas veicina brīvību internetā un palīdz pilsoņiem, kuriem cenzūra tiek piešķirta iespēja brīvi izteikties tiešsaistē.

SaferVPN paplašina mūsu centienus ar mērķi izdot vairāk nekā miljonu stundu bezmaksas SaferVPN galddatoru un mobilās programmatūras licences cilvēkiem, kas dzīvo pasaules valstīs, kur tiek cenzēts internets.. 

Atbloķēt tīmekli - atbloķēt vietnes

Lai piedalītos kampaņā un atvēlētu bezmaksas tiešsaistes privātuma un anonimitātes stundas cilvēkiem ar ļoti cenzētiem režīmiem, apmeklējiet vietni UnblockTheWeb.org.!

Ikviena palīdzība tiek ņemta vērā, kad tiek reklamēta tiešsaistes brīvība un palīdz cilvēkiem atbloķēt vietnes!

Kā atbloķēt vietnes un piekļūt cenzētam saturam

Saskaņā ar GlobalWebIndex, vairāk nekā 400 miljoni cilvēku izmanto virtuālos privātos tīklus, lai apietu cenzūru, palielinātu privātumu un atbloķētu vietnes.

SaferVPN ļauj lietotājiem atbloķēt vietnes un piekļūt cenzētam saturam no jebkuras vietas:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN (ja jums vēl nav konta, pierakstieties, izmantojot mūsu bezmaksas izmēģinājuma versiju).
 2. Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar serveri, kur atrodas vēlamā atrašanās vieta.
 3. Pārvariet ģeogrāfiskos ierobežojumus, atbloķējiet vietnes un piekļūstiet cenzētam saturam no jebkuras vietas.

Droši pārlūkojiet, izmantojot SaferVPN

Ja vēlaties nekavējoties sākt aizsargāt savas ierīces, lejupielādējiet kādu no mūsu īpaši drošajām VPN lietotnēm un šodien sāciet pārlūkot ar bankas līmeņa šifrēšanu un anonīmu IP adresi.

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map