Przedstawiamy nową funkcję automatycznego bezpieczeństwa WiFi SaferVPN

Przedstawiamy nową funkcję automatycznego bezpieczeństwa WiFi SaferVPN


SaferVPN z dumą ogłasza wprowadzenie naszego nowego automatyczna funkcja bezpieczeństwa WiFi! Teraz możesz przeglądać dowolny publiczny hotspot Wi-Fi bez obaw i obaw. W tym poście ujawnimy rosnące zagrożenia związane z publicznym Wi-Fi i pokażemy, jak ta nowa funkcja natychmiast chroni twoje przeglądanie.

Publiczne Wi-Fi jest wszędzie, często bezpłatne i bardzo wygodne – ale jest również dość niebezpieczne. Czy wiesz, że 99 procent tych sieci jest niezabezpieczonych lub ma wspólne hasła, a zatem są łatwo zagrożone przez szpiegów i hakerów? Dlatego zanim uzyskasz dostęp do następnego dostępnego hotspotu Wi-Fi, aby pozostać w kontakcie, ważne jest, aby wiedzieć, że ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych osobowych nigdy nie było większe.

SaferVPN z dumą ogłasza wprowadzenie nowej, ekscytującej funkcji, która może to wszystko zmienić. Teraz dzięki naszemu automatycznemu zabezpieczeniu Wi-Fi, gdy tylko telefon połączy się z niezabezpieczonym publicznym hotspotem Wi-Fi, będziesz automatycznie chroniony przed kradzieżą tożsamości online i zagrożeniami cyberbezpieczeństwa – bez robienia czegokolwiek!

W tym blogu pokażemy dokładnie, o czym należy pamiętać podczas przeglądania oraz w jaki sposób pierwsza w historii automatyczna funkcja bezpieczeństwa WiFi w SaferVPN natychmiast chroń swoje dane i tożsamość online.

Prawda o bezpieczeństwie WiFi

Od mnóstwa fałszywych hotspotów Wi-Fi podczas tegorocznych letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio, po rosnące zagrożenie ze strony wspólnych sieci Airbnb, bezpieczeństwo Wi-Fi jest coraz większym problemem dla nas wszystkich.

Niezabezpieczone publiczne sieci Wi-Fi są rajem dla hakerów, którzy lubią polować w kawiarniach, hotelach i wszędzie indziej, gromadzą się tłumy, aby uzyskać połączenie internetowe, ponieważ są niezwykle łatwym celem anonimowego naruszenia systemów i kradzieży danych osobowych. Hakerzy mogą zobaczyć, co robisz w niezaszyfrowanych witrynach (witrynach bez https na początku adresu URL), a także zaszyfrowanych witryn, które odwiedzasz, i wykorzystać tę okazję do zainstalowania złośliwego oprogramowania, które może przechwytywać poufne informacje, takie jak dane karty kredytowej, nazwy użytkowników, hasła i osobiste wymiany e-maili.

W nadchodzących latach istnieje duża szansa, że ​​ryzyko stanie się jeszcze większe. Obecnie istnieje ponad 50 milionów publicznych hotspotów Wi-Fi na całym świecie, a liczba ta ma wzrosnąć 7-krotnie do tej liczby ponad 440 milionów hotspotów do 2020 r!

Niedawne badanie opublikowane przez międzynarodową grupę bezpieczeństwa oprogramowania Kaspersky ujawniło to o⅓ osób zezwalam na logowanie się do niezabezpieczonej, bezpłatnej publicznej sieci Wi-Fi na lotniskach, kawiarniach lub restauracjach za pomocą urządzenia do pracy. Około 25% przyznaje, że dokonało zakupu i podało dane karty lub banku podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Badanie również to ujawniło 1 na 5 osób i 3 na 10 starszych menedżerów zostały dotknięte cyberprzestępczością za granicą.

Średnio na dzisiejszym czarnym rynku hakerzy są w stanie sprzedać każdą skradzioną kartę kredytową za ponad 30 dolarów! Dzięki tego rodzaju zachętom można śmiało powiedzieć, że niedawny wzrost kradzieży tożsamości jest bezpośrednio związany ze wzrostem publicznych sieci Wi-Fi.

Jak dzieją się włamania WiFi?

Być może zastanawiasz się, w jaki sposób hakerzy potrafią przeniknąć do twojego komputera. Haker będzie próbował uzyskać dostęp do Twojego komputera na kilka różnych sposobów, w tym wąchania, podnośnika bocznego i honeypotów.

Wąchanie:

Wąchanie jest najczęstszym narzędziem dostępu hakera. Wąchanie polega na tym, że złośliwa osoba korzysta z łatwo dostępnego oprogramowania do przechwytywania danych wysyłanych do i z urządzenia. Może się to zdarzyć po podłączeniu do publicznej sieci Wi-Fi, która nie jest wyposażona w żadne szyfrowanie, dana osoba może użyć tych samych danych logowania, aby uzyskać dostęp do kont, z których korzystasz, takich jak bankowość internetowa lub zakupy.

Sidejacking:

Atak ten polega na węszeniu pakietów danych w celu kradzieży plików cookie użytkownika i przejęcia sesji. Chociaż hakerzy mogą nie mieć dostępu do danych logowania, mogą podszywać się pod Ciebie podczas otwartej sesji i wprowadzać zmiany w mediach społecznościowych, a nawet wysyłać wiadomości do twoich kontaktów.

Honeypotting:

I na koniec jest Honeypotting, znany również jako atak Evil Twin. To wtedy powstaje nieuczciwa sieć Wi-Fi, która pojawia się jako prawidłowe połączenie. Gdy użytkownicy dołączą do sieci, hakerzy przeprowadzą atak typu man-in-the-middle, przechwytując wszystkie dane między tobą a siecią.

Utrzymaj bezpieczeństwo WiFi – automatycznie

Aby pomóc w walce z kradzieżą cybernetyczną, opracowaliśmy nową, najnowocześniejszą funkcję automatycznego zabezpieczenia Wi-Fi, która pozwoli ci szybko i łatwo bezpiecznie przeglądać publiczne WiFi.

Automatyczna ochrona Wi-Fi, dostępna teraz dla wszystkich naszych aplikacji VPN, automatycznie łączy twoje urządzenie z bezpiecznym i szyfrowanym kanałem VPN, gdy tylko połączysz się z niezabezpieczonym połączeniem WiFi. Nie musisz nawet łączyć się z VPN!

Nasze aplikacje umożliwiają przeglądanie sieci z 256-bitowym szyfrowaniem na poziomie banku, dzięki czemu możesz chronić swoje dane osobowe przed hakerami próbującymi ukraść najcenniejsze informacje. Ciesz się spokojem, że możesz bezpiecznie przeglądać Internet w dowolnym miejscu i czasie.

Szczęśliwego bezpiecznego przeglądania!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map