10 najlepszych internetowych kursów bezpieczeństwa cybernetycznego

Najlepsze internetowe kursy bezpieczeństwa cybernetycznego


Chcesz wiedzieć, kto oferuje kursy pomagające w obronie przed cyberprzestępczością? Sprawdź nasze 10 najlepszych kursów z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego!

Naruszenie bezpieczeństwa i inne przypadkowe lub nieautoryzowane dostęp do danych osobowych pojawiły się na pierwszych stronach gazet, szczególnie w 2016 r. Oto kilka, o których słyszałeś:

 • FACC, austriacki producent części lotniczych, padł ofiarą hakerów, którzy zarobili 54,5 miliona dolarów amerykańskich.
 • The S. Departament Sprawiedliwości opublikowano dane o 10 000 pracowników Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ciągu zaledwie jednego dnia, a 20 000 dodatkowych pracowników FBI następnego dnia.
 • W marcu Snapchat zwolniono dane osobowe 700 pracowników po tym, jak pracownicy padli ofiarą oszustwa związanego z wyłudzaniem informacji, nakłaniając ich do przesłania swoich danych osobowych.
 • Verizon napotkał naruszenie danych polegające na tym, że informacje sprzedane pod ziemią przez 1,5 miliona klientów zostały obciążone, co spowodowało, że Verizon był odpowiedzialny za rekompensatę dla dotkniętych klientów.
 • LinkedIn w 2012 r. skradziono 117 milionów e-maili i haseł przez hakerów, i niestety informacje te stały się publicznie dostępne w maju 2016 r..
 • We wrześniu, Wieśniak! ogłosił, że w 2014 r. włamano się do oszałamiającej liczby 500 milionów kont, co czyni go jednym z najbardziej rozpowszechnionych naruszeń danych w historii.

Ponieważ są to tylko niektóre z hacków w 2016 r. ALONE, jest całkowicie jasne, że każdy i wszyscy są narażeni na ataki bezpieczeństwa. Na szczęście istnieje wiele kursów online, nawet te całkowicie WOLNY które oferują szkolenia, które pomogą Ci chronić! Niektóre z nich są szkoleniami dla pracowników, choć prawie wszystkie z nich stanowią podwójną informację dla sieci osobistych.

Aby chronić się przed tego rodzaju atakami, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to być wykształconym! Tu są 10 najlepszych kursów z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego pomagając ci to zrobić!

10 najlepszych internetowych kursów bezpieczeństwa cybernetycznego

1. Zarządzanie ryzykiem Ultima – @UltimaRisk

Od 12 lat Ultima Risk Management jest jednym z najbardziej zaufanych programów szkoleniowych w Wielkiej Brytanii w zakresie bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania, ochrony danych zarządzania ryzykiem i zarządzania zasobami oprogramowania. Oferując zarówno rozwiązania do zarządzania klasowego, jak i e-learningowego za pośrednictwem programu Alurna, firma oferuje profesjonalne kursy certyfikacyjne i niecertyfikowane. Kursy certyfikacyjne są akredytowane przez niezależne jednostki certyfikujące (BCS, Institute of Information Security Professionals (IISP) oraz jako część certyfikowanego szkolenia GCHQ) po ukończeniu 3 lub 5-dniowego kursu stacjonarnego, po którym następuje zdany egzamin. Sprawdź ich harmonogram i informacje o cenach tutaj.

2. Learning Tree International – @LearningTree

Learning Tree oferuje kumulację ponad 400 IT & Kursy zarządzania od 1974 r. Kursy te różnią się od szkolenia indywidualnego (szybkie kursy online jednego dnia lub dogłębne 2- 5-dniowe szkolenia) i szkolenia zespołowego (na miejscu). Kursy te obejmują szkolenie w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego (certyfikat GCHQ z innymi dodatkowymi opcjami certyfikacji), którego celem jest nauczenie pracowników, jak chronić organizację przed zagrożeniami cybernetycznymi. Sprawdź ich czesne tutaj.

3. Future Learn – @FutureLearn

Oferty Future Learn WOLNY kursy cyberbezpieczeństwa online mające na celu ochronę twojego życia cyfrowego. Ten 8-tygodniowy kurs, opracowany przez The Open University i krajowy program bezpieczeństwa cybernetycznego rządu Wielkiej Brytanii, oferuje dodatkowe certyfikaty, w tym szkolenie certyfikowane przez GCHQ i akredytację od IISP. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć bezpieczeństwo online zarówno w domu, jak i w pracy, sprawdź ich witrynę internetową pod kątem konkretnych dat rozpoczęcia i zarejestruj się na ten 8-tygodniowy kurs!

4. QA Ltd – @QAtraining

QA Ltd to kolejny wiodący dostawca szkoleń, w tym certyfikatów cybernetycznych. Ich kurs bezpieczeństwa cybernetycznego ma na celu pomóc pracownikom wszystkich szczebli w obronie przed złośliwym oprogramowaniem, największym zagrożeniem bezpieczeństwa IT w 2016 roku. Ich najnowocześniejsze Cyber ​​Labs zapewniają firmom możliwość symulowania rzeczywistych cyberataków. pomagając im przewidywać naruszenia bezpieczeństwa bez narażania własnej sieci. Dzięki sześciu różnym dostępnym certyfikatom oferują one wszystko, od klas cyberświadomości na wszystkich poziomach, po klasy dla pracowników ochrony i organów ścigania & rząd.

5. Ponowne szkolenie Cyber ​​- @CyberRetraining

Pierwsza w Wielkiej Brytanii Cyber ​​Retraining Academy, współpracująca z @SANSEMEA, największym na świecie i najbardziej zaufanym szkoleniem w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego założonym w 1989 r., Który dociera do ponad 200 000 specjalistów ds. Bezpieczeństwa tygodniowo, jest przeznaczona dla osób z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, a także dla tych którzy chcieliby się przekwalifikować i przejść z innych karier. Kurs Cyber ​​Retraining Academy (certyfikat GCIH) wymaga oceny w 5-etapowym procesie aplikacyjnym, który określi Twój poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa cybernetycznego przed rozpoczęciem kursu, po czym opłaty zostaną pokryte.

6. Coursera – @coursera

Coursera zapewnia powszechny dostęp do edukacji. Organizacja współpracuje z najlepszymi uniwersytetami i organizacjami, aby oferować kursy online. Wśród tych kursów jest wiele opcji, w tym kursy cyberbezpieczeństwa. Na przykład kurs Podstawy cyberbezpieczeństwa to 7-tygodniowy kurs oferowany przez University of Maryland. Chociaż kursy wymagają kosztów czesnego, istnieją opcje pomocy finansowej dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na opłatę.

7. Heimdal Security – @HeimdalSecurity

Ochrona Heimdal oferuje 5 tygodni WOLNY kursy cyberbezpieczeństwa mające na celu ochronę przed atakami. Zajęcia te obejmują podstawy cyberbezpieczeństwa, sposób działania cyberataków, sposoby przeciwdziałania ich złośliwym konsekwencjom oraz inne umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego. Szkolenie składa się z porad krok po kroku dostarczanych bezpośrednio do skrzynki odbiorczej co 2 dni, w tym „bezpłatnej samooceny bezpieczeństwa”.

8. Cyber ​​Aces – @CyberAces

Cyber ​​Aces Online oferuje również WOLNY, kursy online dotyczące cyberbezpieczeństwa we współpracy z SANS, światowym liderem w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego. Ten format otwartych kursów obejmuje trzy podstawowe obszary bezpieczeństwa informacji: systemy operacyjne, sieci i administrację systemami. Biorąc udział w tych kursach, uczniowie mogą zacząć od rozpoczęcia kariery w cyberbezpieczeństwie lub po prostu wzmocnienia własnej sieci domowej.

9. Cybrary – @cybraryIT

Cybrary to jedna z największych na świecie społeczności cyberbezpieczeństwa oferująca oprogramowanie typu open source WOLNY nauka online Cyber ​​Security. Walcząc o bezpłatną rewolucję edukacyjną, Cybrary pozwala wybierać spośród szerokiej gamy kursów, wyszukując niemal każdy kurs cyberbezpieczeństwa, który chcesz. Może to być wszystko, od kursów wprowadzających, bezpiecznej komunikacji danych, a nawet zaawansowanych certyfikatów dla doświadczonych specjalistów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego. Oferują nawet lekcje za pośrednictwem aplikacji na Androida!

10. Alison – @AlisonCourses

Ten globalny lider w WOLNY internetowe szkolenie umiejętności pracy oferuje 750 klas dla obecnych 8 milionów studentów w 250 krajach. Ich bezpłatny kurs online nauczający podstaw bezpieczeństwa sieci jest skierowany do osób zainteresowanych profesjonalistą IT lub karierą jako administrator IT lub sieci. Podczas nauki we własnym tempie możesz zdobyć oficjalny dyplom lub certyfikat Alison, zdobywając 80% lub więcej na wszystkich modułach i ocenach. W rezultacie zrozumiesz czynniki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie, które są używane do ochrony sieci komputerowej.

Ponieważ bezpieczeństwo cybernetyczne staje się coraz ważniejsze, a bezpieczeństwo cybernetyczne narusza się jeszcze bardziej, mamy nadzieję, że ta lista 10 najlepszych internetowych kursów bezpieczeństwa cybernetycznego pomaga być na bieżąco informowanym i edukowanym.

Jeśli chcesz zasugerować dodatkowe kursy lub organizacje, których nie ma na liście, skontaktuj się z nami!

Chcesz nadal otrzymywać najnowsze informacje na temat bezpieczeństwa cyberbezpieczeństwa? Obserwuj nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i Google+, gdzie zawsze jesteśmy na bieżąco!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map