6 Musíte si přečíst tipy, jak zůstat na Pokémonu GO v bezpečí

6 tipů, jak zůstat na Pokémonu v bezpečí


Od chvíle, kdy byl Pokemon Go spuštěn minulý týden, se zdá, že všichni byli na misi, aby je chytili. Aplikace však není tak bezpečná, jak si myslíte, přečtěte si další informace o potenciálních rizicích a o tom, jak se chránit!

V minulém týdnu aplikace Pokemon Go motivovala miliony, aby se dostali ven a na cestách v naději, že chytí svého oblíbeného Pokémona. Ale hra má také spoustu rizik – od narušení bezpečnosti, přes autonehody a loupeže na zbraň! Pojmenujete to plus Pokemon GO a existuje bezpečnostní a bezpečnostní riziko!

S ohledem na to vám dáme 6 jednoduchých tipů, které byste měli sledovat, abyste zůstali v bezpečí, zatímco budete hledat Pikachu.

1. Bezpečnostní tip Pokemon Go – dejte si pozor na neoficiální stahování

V tuto chvíli byl Pokemon GO vydán pouze na App Store v USA, Austrálii a na Novém Zélandu, v Německu a Velké Británii.

Ale to nezabránilo jiným fanouškům z celého světa v pokusu o jejich stažení a přístup. Bohužel mnoho z nich se obrací na verze třetích stran, které jsou plné bezpečnostních zranitelností a porušení. Podle bezpečnostní firmy Proofpoint je jedna z těchto verzí napadena škodlivým nástrojem pro vzdálený přístup, který hackerům poskytuje plnou kontrolu nad telefonem Android!

I když existují třetí strany, které tvrdí, že mají k dispozici úplnou aplikaci ke stažení, vřele doporučuji držet se dál od těchto stahování, protože jsou obvykle plné virů a snoopingové technologie.

Pikachu! Pokemon GO

2. Pokemon Go Safety Tip – Buďte opatrní ohledně povolení, která udělíte

Tato bezpečnostní chyba je určitě děsivá. Ukazuje se, že ani oficiální aplikace není zcela bezpečná. Když jste poprvé spustili Pokemon GO, pokud jste se přihlásili pomocí svého účtu Google, udělili jste společnosti FULL přístup k vašim osobním informacím. To znamenalo, že kdokoli, kdo by měl přístup k serverům hry, by měl přístup k vašim soukromým údajům – včetně e-mailu, fotografií a historie navigace, a měli byste se domnívat, že byste byli neuvěřitelně zranitelní, kdyby servery společnosti byly napadeny hackery!

Ninantic zřejmě od té doby rozešel opravu ke stažení, která problém vyřeší – v každém případě se však ujistěte, že si plně uvědomujete oprávnění, která aplikace požaduje online.!

3. Bezpečnostní tip pro Pokemon Go – Nepokračujte v jízdě a jízdě

Teď vím, že se to může zdát docela zřejmé, ale za žádných okolností byste neměli Pokemon GO a řídit! Tato aplikace zaznamenala několik autonehod. Chápu to, myslíte si, že je to nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak sbírat Pokémona, ale je to nesmírně nebezpečné, nejen pro sebe, ale pro všechny ostatní, kteří mohou být na cestách. Nemluvě o tom, že Pokemon nainstaloval funkci, ve které nebudete moci vylíhnout vejce, když se pohybujete nad 20 MPH.

4. Pokemon Go Safety Tip – Mějte na paměti své okolí

V Missouri bylo několik mužů zatčeno poté, co pomocí aplikace nalákali uživatele do izolovaných oblastí a poté je okradli na střelnou zbraň! Při hraní hry Pokemon GO buďte v bezpečí tím, že věnujete zvýšenou pozornost tomu, kam směřujete a v jaké oblasti to může být. Zjevně nejezdí do nebezpečné oblasti pozdě v noci jen kvůli šanci na Charizarda. I když by bylo úžasné ho chytit, je lepší držet se svých věcí a vždy se snažit hrát a cestovat s přítelem!

5. Bezpečnostní tip Pokemon Go – Chraňte se před sluncem!

Pátý nemusí být to, co očekáváte, ale vzhledem k tomu, že je v polovině léta, je nesmírně důležité zařadit nahoru, Slipu! Rozlít! Políček! že opalovací krém a nezapomeňte zůstat hydratovaný. Také se netlačte do takové míry, že jste si ublížili!

Všem upírům, kteří vyšli poprvé ze svých sklepů letos v létě … Nezapomeňte opalovací krém # PokemonGO #pasteywhites

– Michael Palmer (@MGPalms) 13. července 2016

Investuji do společností, které prodávají opalovací krém a vycházkovou obuv v důsledku #PokemonGO – Jon Stein (@JanookOnline) 11. července 2016

6. Pokemon Go Safety Tip – Použijte VPN

Když se během hry Pokémon budete pohybovat často, můžete se často připojit k veřejným sítím Wi-Fi. Pokud ano, nezapomeňte se před provedením tohoto připojení připojit k SaferVPN, aby vaše soukromé informace byly chráněny před snoopery a hackery číhajícími online.!

Navíc, jako další výhoda, použití VPN vám umožňuje změnit vaši geografickou polohu online a přistupovat k aplikacím, které by jinak nebyly dostupné ve vaší oblasti. Takže přeskočte škodlivé stahování a hrajte Pokemon GO bezpečně pomocí SaferVPN!

Pokud jste naši službu ještě nezkusili, nezapomeňte se podívat na naše bezplatná 24hodinová zkušební verze nebo získat plán SaferVPN (se 14denní zárukou vrácení peněz a našimi bezpečnostními tipy Pokemon GO nemáte co ztratit!)

Chcete více nejnovější zábavy & bezpečnostní zprávy? Sledujte nás na Facebooku, Twitteru, Google+ a YouTube.

Happy Gaming!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map