6 musí mít bezpečnostní aplikace pro mobilní telefony!

6 nejlepších mobilních bezpečnostních aplikací!


Chcete, aby váš telefon fungoval jako nový a soukromé informace soukromé? Pak si nezapomeňte vyzkoušet naše 6 nejvíce doporučovaných mobilních bezpečnostních aplikací.

S tím, jak se mobilní technologie stále více zdokonaluje, trávíme na našich telefonech ještě více času, děláme vše od volání blízkých a přátel, přes obchodní e-maily a v neposlední řadě udržování všech aktualizovaných prostřednictvím sociálních médií!

S ohledem na to zde je 6 mobilních zabezpečovacích aplikací, které mohou vašemu zařízení pomáhat i nadále hladce fungovat a udržovat vaše informace v soukromí.

1. Avast! Antivirus a zabezpečení

Mobilní mobilní aplikace Avast

Avast! byla dlouho považována za jednu z nejlepších aplikací v oblasti zabezpečení mobilních zařízení. Avast! je bezplatná aplikace, která provádí automatické skenování obsahu telefonu a paměťové karty a analyzuje aplikace před jejich stažením. Pomáhá také omezit počet nežádoucích hovorů a zpráv pomocí blokování a filtrování zpráv a volání. V případě nešťastné situace, že je váš telefon odcizen, Avast! má schopnost vám lokalizovat telefon, zamknout jej, vymazat data a hrát sirénu na dálku. Tato aplikace je k dispozici pouze pro telefony Android prostřednictvím obchodu Google Store.

2. Kaspersky Internet Security

Kaspersky mobilní bezpečnostní aplikace

PC verze společnosti Kaspersky je již dlouho považována za špičku v oboru a již za své služby získala řadu ocenění, ale nabízí také bezplatnou aplikaci, která poskytuje ochranu mobilního malware. Nedávno přidali do své služby novou funkci, která zabraňuje phishingu nebo krádeži osobních údajů prostřednictvím nelegitimních odkazů z textových zpráv, cloudových služeb a při surfování na webu.

3. Rozhledna

Rozhledna mobilní bezpečnostní aplikace

Lookout je další skvělá bezpečnostní aplikace, která je vyrobena pro telefony iPhone i Android. Aplikace Lookout, stejně jako ostatní dříve uvedené, má schopnost prohledávat vaše aplikace a webové stránky, aby se zabránilo infikování telefonu viry nebo krádeží osobních údajů. Máte také schopnost předvídat hrozby a zastavit je dříve, než k nim dojde! Lookout obsahuje také některé opravdu skvělé schopnosti proti krádeži s funkcí, která zálohuje všechna vaše data na zabezpečených serverech, a také funkci sledování, která ve skutečnosti zachrání polohu vašeho telefonu, pokud by měl zemřít..

4. Authenticator Last Pass

Mobilní aplikace pro zabezpečení posledního průchodu

V dnešním digitálním světě mají lidé často více účtů a hesel, než si pamatují, a když každý web požaduje delší a podrobnější hesla, může být vše obtížné sledovat. Zde přichází LastPass. Poskytují organizovaný úložný systém pro všechna hesla účtu nebo jakékoli informace, které se rozhodnete uložit. První úroveň ochrany je hlavní heslo, které nastavíte, po úplném zadání budete požádáni o 6místný kód, který je generován pro každé přihlášení, a ujistěte se, že jste jediný, kdo má přístup k vašim informacím.

5. 360 Zabezpečení

360 security mobile security app

Zabezpečení 360 se trochu liší od všech ostatních aplikací, o nichž jsme právě diskutovali. Tato aplikace, která je k dispozici pro iPhone a Android, je navržena tak, aby optimalizovala výkon telefonu pomocí správy dat. Aplikace bude pokračovat a zkomprimuje vaše fotografie a odstraní duplikáty, aby se ušetřilo místo a zrychlil telefon. 360 Security také nabízí diagnostiku baterie zdarma.

6. SaferVPN

SaferVPN Nejlepší mobilní bezpečnostní aplikace

V neposlední řadě vám rádi doporučíme naše aplikace SaferVPN pro Android a iPhone.

Stále více jedinců je padající oběť hackerům v nezabezpečených veřejných sítích Wi-Fi. Pomocí SaferVPN můžete tomuto problému snadno zabránit. Tato aplikace vám umožňuje automaticky procházet web pomocí 256bitového šifrování na úrovni banky v nezabezpečených veřejných sítích Wi-Fi, takže můžete chránit své hackery chránící vaše osobní údaje před krádeží vašich nejcennějších informací. Užijte si klid s vědomím, že můžete bezpečně procházet internet kdekoli a na kterémkoli ze svých zařízení!

Kromě toho, že vám poskytuje rychlé, soukromé a zabezpečené, šifrované připojení k internetu, nabízí SaferVPN neomezený přístup k vašemu oblíbenému obsahu po celém světě a velké úspory v cestovních rezervacích přímo na telefonu.

Chcete to vyzkoušet? Podívejte se na naše bezplatná 24hodinová zkušební verze nebo nainstalovat náš zdarma rozšíření Chrome za 500 MB online soukromí a zabezpečení každý měsíc!

Tím se zabalí náš výběr 6 nejužitečnějších mobilních bezpečnostních aplikací! Mějte všechny bezpečnostní aplikace, které byste chtěli doporučit?

Neváhejte nás kontaktovat a dejte nám vědět!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map