5 důvodů proč používat VPN na dovolené

dívka na auto


Chystáte se letos v létě na dovolenou? Proto byste měli vždy cestovat s VPN.

Když přemýšlíte o VPN, pravděpodobně přemýšlíte o čistých věcech, které používáte doma nebo v práci – tj. Odblokování georestriikovaného obsahu, šifrování dat, získání anonymní IP adresy atd..

Ale vezměte si s sebou VPN na dovolenou a rychle zjistíte, proč je téměř stejně důležité jako zapamatování si sbalení pasu.

cestovní pasNezapomeňte si však sbalit cestovní pas.

Ať už už jste na dovolené nebo plánujete, přečtěte si dopředu a zjistěte, jak a proč se VPN může hodit při vaší další cestě..

Vysvětlené VPN

Zjednodušeně řečeno, VPN je rychlý a snadný způsob, jak zajistit, že vše, co děláte online, je zcela soukromé.

Nejlepší je to jako bezpečný, šifrovaný „tunel“ mezi zařízením, které používáte, a zbytkem internetu. Připojte se přes VPN a vaše online aktivita je automaticky šifrována a udržována v tajnosti před všemi třetími stranami.

Servery VPN vám také poskytnou novou a anonymní IP adresu založenou ve vaší zemi. Členové SaferVPN si mohou vybrat ze serverů VPN ve více než 30 zemích po celém světě, což mimochodem umožňuje přístup z jakéhokoli místa dovolené.

Proč potřebujete VPN na dovolené

Jak to tedy platí pro vaši letní dovolenou? Zde je pět nejlepších způsobů, jak je VPN důležitou součástí vašich cest.

1. VPN odblokuje vaše streamingové účty.

I když jste na nejzajímavějším místě na světě, přiznejme si to: Pravděpodobně budete chtít dekomprimovat s nějakou dobou obrazovky. Bohužel, pokud cestujete do zahraničí, pravděpodobně nebudete mít přístup k vašim zábavním účtům kvůli nepříjemným geografickým omezením.

Chcete-li tento problém vyřešit a odblokovat své účty, použijte VPN k přemístění vaší IP adresy tak, aby sídlila ve vaší domovské zemi. Váš streamovací účet si bude myslet, že jste stále doma!

2. Veřejné Wi-Fi můžete používat bez ohrožení.

Kamkoli cestujete, musíte narazit na veřejné Wi-Fi (v letištní hale, v kavárnách, na vlakových stanicích atd.).

Pokud však tyto sítě používáte, pravděpodobně se neúmyslně spojíte s některými nechutnými znaky. Stačí několik jednoduchých nástrojů pro zlé lidi, kteří budou skenovat a zaznamenávat vaše nezašifrovaná data – např. E-maily, hesla, čísla kreditních karet, letové plány atd..

Veškeré tyto informace udržujte v tajnosti pomocí sítě VPN!

3. Na hotelovém Wi-Fi si můžete být v bezpečí.

Pobyt v hotelu? Používejte jejich bezdrátovou síť bez řádné ochrany a svou online aktivitu v podstatě vysíláte všem ostatním, kteří jsou připojeni – stejně jako na veřejných bezdrátových hotspotech.

Chraňte se pomocí VPN a zamezte tomu, aby se vplížili hned vedle, abyste viděli, co máte na mysli!

4. Můžete ušetřit stovky dolarů za lety a hotelové pokoje.

Prázdniny jsou drahé! Než si objednáte své lety a ubytování, zkontrolujte, zda můžete pomocí VPN získat dohodu.

V zásadě, pokud změníte svou IP adresu pomocí VPN, můžete oklamat hotelové a letové weby, aby si myslely, že sídlíte v jiné zemi – a často získáte přístup ke speciálním nabídkám.

Použijte správné triky a můžete získat stovky dolarů z vašich cestovních účtů!

dvojplošníkDalší (možná nebezpečnější) způsob, jak dosáhnout dohody o letu.

5. VPN brání vládám v průzkumu vaší online aktivity.

Mnoho zemí je známo, že mají vlády, které sledují vaši aktivitu na internetu nebo cenzurují velké části webu. Bohužel se prostě stává, že tyto země jsou také jedním z největších prázdninových destinací na Zemi. (Chcete-li se podívat, o kterých vládách mluvíme, podívejte se na praktického průvodce Freedom House k tomuto tématu.)

Netřeba dodávat, že pokud jste na dovolené na jednom z těchto míst, nedoporučujeme používat internet bez VPN. Pravděpodobně vás budou sledovat úřady a nebudete mít ani přístup na stránky, které vláda blokuje – což může být většina internetu.

Naštěstí, pokud zašifrujete svou webovou aktivitu pomocí VPN, nebudou tyto vlády moci vidět, co děláte online. Výsledkem je, že nebudou moci cenzurovat ani sledovat, co děláte!

Jak začít s VPN

VPN je rychlý a snadný způsob, jak zajistit, že vše, co děláte online, je zcela soukromé a bez omezení – získání účtu (nebo bezplatné zkušební verze) je nezbytnou součástí plánování vaší letní dovolené.

A protože SaferVPN nezabírá žádný drahocenný prostor v kufru, je to jakýsi neomylný.

kufrStále budete mít prostor pro jednu košili, hodinky a celou láhev Hennessy. Šťastnou cestu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map