У 6 повинні бути програми безпеки для мобільних телефонів!

6 кращих програм для мобільної безпеки!


Хочете, щоб ваш телефон працював як нова, а ваша приватна інформація приватна? Тоді не забудьте переглянути наші 6 найбільш рекомендованих мобільних програм безпеки.

Оскільки мобільні технології стають все більш досконалими, ми витрачаємо ще більше часу на свої телефони, роблячи все, починаючи від дзвінків близьких людей та друзів, до ділових електронних листів та не в останню чергу оновлюючи всіх у соціальних мережах!

Зважаючи на це, тут є 6 програм для мобільних пристроїв безпеки, які допоможуть вашому пристрою працювати безперебійно, а ваші дані – приватними.

1. Аваст! Антивірус та безпека

Додаток мобільної безпеки Avast

Аваст! здавна вважається одним з найкращих додатків щодо безпеки мобільних пристроїв. Аваст! це БЕЗКОШТОВНА програма, яка виконує автоматичне сканування вмісту телефону та картки пам’яті, а також аналіз програм перед завантаженням. Це також допомагає обмежити кількість небажаних дзвінків та повідомлень, використовуючи блокування повідомлень та викликів та фільтрування. У той нещасний випадок, що ваш телефон вкрадено, Avast! має можливість допомогти вам знайти ваш телефон, заблокувати його, витерти дані та відіграти сирену віддалено. Ця програма доступна лише для телефонів Android через Google Store.

2. Інтернет-безпека Касперського

Додаток для мобільного захисту Kaspersky

Комп’ютерна версія Касперського вже давно вважається лідером галузі та вже зібрала численні нагороди за свою послугу, але вони також пропонують безкоштовний додаток, що забезпечує захист від зловмисного програмного забезпечення для мобільних пристроїв. Нещодавно вони додали до своєї служби нову функцію, яка запобігає фішингу чи крадіжці особистої інформації через неправомірні посилання з текстових повідомлень, хмарних служб та під час серфінгу в Інтернеті..

3. Огляд

Додаток для захисту мобільних пристроїв Lookout

Lookout – ще одне чудове додаток для безпеки, яке створене як для телефонів iPhone, так і для Android. Додаток Lookout, як і інші, представлені раніше, має можливість сканувати ваші додатки та веб-сайти, щоб запобігти зараженню вашого телефону вірусами або викраденням будь-якої особистої інформації. Ви також маєте можливість прогнозувати загрози та зупиняти їх, перш ніж вони можуть статися! У Lookout також є кілька справді чудових здібностей проти крадіжок із функцією, що створює резервну копію всіх ваших даних на захищених серверах, а також функцією відстеження, яка фактично збереже розташування вашого телефону, якби він загинув..

4. Аутентифікатор останнього пропуску

Останнє проходження мобільний додаток безпеки

Часто в сьогоднішньому цифровому світі люди мають більше облікових записів і паролів, ніж вони можуть запам’ятати, і з кожним сайтом просять довші та більш глибокі паролі, це все може бути важко відстежити. Тут надходить LastPass. Вони забезпечують організовану систему зберігання всіх паролів вашого облікового запису або будь-якої інформації, яку ви вирішили зберігати. Перший рівень захисту – це головний пароль, який ви встановлюєте, після введення цього повністю вам буде запропоновано 6-значний код, який генерується для кожного входу, переконайтесь, що ви єдиний, хто може отримати доступ до вашої інформації.

5. 360 Безпека

Додаток для мобільного захисту 360 безпеки

360 Security є дещо іншим, ніж усі інші програми, про які ми нещодавно обговорювали. Цей додаток, доступний для iPhone та Android, фактично розроблений для оптимізації продуктивності вашого телефону за допомогою управління даними. Додаток продовжує стискати ваші фотографії та видаляти дублікати, щоб заощадити місце та пришвидшити телефон. 360 Security також пропонує безкоштовну діагностику акумулятора.

6. БезпечнішийVPN

Найкращі програми мобільної безпеки

І останнє, але не менш важливе, ми раді рекомендувати наші програми SaferVPN для Android та iPhone.

Все більше людей ставши жертвою хакерів через незахищені громадські мережі Wi-Fi. За допомогою SaferVPN ви можете легко запобігти цьому. Додаток дозволяє автоматично переглядати Інтернет за допомогою 256-розрядного шифрування на рівні банку в незахищених мережах громадської мережі Wi-Fi, так що ви можете захистити хакери захисту особистих даних від крадіжки вашої найціннішої інформації. Насолоджуйтесь спокоєм, знаючи, що ви можете безпечно переглядати Інтернет в будь-якому місці та на будь-якому зі своїх пристроїв!

Крім того, окрім того, що ви забезпечуєте швидке, приватне та безпечне зашифроване підключення до Інтернету, SaferVPN пропонує необмежений доступ до улюбленого вмісту по всьому світу та великі заощадження на бронювання подорожей безпосередньо на телефоні.

Хочете спробувати? Перевірте наше безкоштовна 24-годинна пробна версія або встановити нашу безкоштовне розширення Chrome за 500MB конфіденційності та безпеки в Інтернеті щомісяця!

Це завершує наш вибір із 6 найкорисніших програм для мобільних програм безпеки! Будь-які програми безпеки, які ви хочете порекомендувати?

Не соромтесь зв’язатися і повідомте нам про це!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map