Шість підказок щодо безпеки Wi-Fi (і одне безпечне рішення)

Ноутбук та кава


Читайте заздалегідь, щоб дізнатися шість речей, які ви можете зробити, щоб захистити себе на загальнодоступному Wi-Fi – а також одне комплексне рішення для ваших потреб в мережі безпеки.

Громадський WiFi є абсолютно скрізь у ці дні. Ви заходите в кав’ярню, салон аеропорту, ресторан швидкого харчування або вестибюль готелю та бам – бездротові мережі вистрибують зі стін, щоб запросити вас підключитися до Інтернету.

І це дуже акуратно, чи не так? Роки тому вам потрібно було взяти з собою кабель Ethernet, щоб отримати доступ до загальнодоступного Wi-Fi та боротися з сусідами за розетку.

Тепер ви можете вільно отримувати доступ до Інтернету майже з будь-якого місця зі швидкістю, яка років тому зробила б наші голівки крутими – все, скориставшись хорошою їжею, освіжаючими напоями та невимушеним, але продуктивним середовищем.

Проблема з громадським Wi-Fi

При всьому цьому, нічого в житті не є безкоштовним – Інтернет включає. Ви не можете нести негайних прямих витрат, використовуючи Wi-Fi улюбленої кав’ярні, але, не вживаючи належних запобіжних заходів, ви можете налаштувати себе на порушення даних, крадіжку особистих даних, втрату контролю над своєю приватною інформацією або ще гірше.

Загальнодоступні точки доступу до Wi-Fi, як правило, відкриті для всіх, і вони зазвичай не шифруються. Це означає, що все, що потрібно, – це основні навички злому та / або дешеві інструменти, такі як сканери або ананаси WiFi для ескізних людей, щоб зробити будь-що з наступного:

 • Контролюйте свій веб-трафік – включаючи пошук та електронні листи
 • Захоплюйте ваші паролі під час їх введення
 • Перехоплюйте та перенаправляйте свої фінансові операції
 • Встановіть на свій комп’ютер шкідливе програмне забезпечення (“зловмисне програмне забезпечення”)

Якщо ви стаєте жертвою тих чи інших порушень кібербезпеки, це може призвести до того, що ваша приватна інформація стане доступною для світу, тони грошей зникнуть без можливості її відновлення, або навіть повна втрата ваших пристроїв чи облікових записів соціальних мереж..

Люди на пристроях

6 основ громадської безпеки Wi-Fi

Хороша новина: Вам не потрібно жертвувати безпекою для зручності громадського Wi-Fi. Насправді можна залишатися в безпеці на загальнодоступних підключеннях Wi-Fi!

Ось наші найкращі шість порад щодо захисту себе в загальнодоступній мережі – і ще одна додаткова пропозиція, яка дозволить вам зробити вас справді безпечними в будь-якому місці в Інтернеті:

1. Вимкніть спільний доступ.

Ми розуміємо зручність ввімкнення віддаленого входу та обміну музикою, фотографіями, принтерами та іншим, перебуваючи вдома. Але провести все це на відкритому повітрі в публічній мережі – дуже погана ідея.

Коли ви перебуваєте на загальнодоступному підключенні до Wi-Fi, зніміть усі прапорці в розділі Домашня група «Налаштування мережі та Інтернету» на ПК та в розділі «Спільний доступ» у розділі Налаштування системи на Mac.

2. Використовуйте програмне забезпечення проти зловмисного програмного забезпечення.

Ви завжди повинні захищати комп’ютери та мобільні пристрої від зловмисних атак – адже навіть ви ніколи не користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Один з найкращих способів зробити це – отримання програми проти зловмисного програмного забезпечення.

Правду кажучи, це насправді не відрізняється від того, щоб бути в курсі вакцинацій та ліків. На щастя, піклуватися про здоров’я свого комп’ютера, як це досить доступно – або навіть можна безкоштовно, якщо ви користуєтесь послугою, на зразок Avira.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з улюбленими пакетами програм проти шкідливих програм PCMag.

3. Використовуйте HTTPS.

Загальне правило: Не вводьте конфіденційну інформацію – номери кредитних карток, номери соціального страхування, паролі чи будь-що інше, що ви хочете зберігати в секреті – на сторінках без “https” на самому початку URL-адреси (повну адресу, яку ви бачите на вгорі екрана).

Додаткові знаки “s” вказують на те, що ваше з’єднання зі сторінкою зашифровано, завдяки чому треті сторони не можуть бачити інформацію, що надсилається туди-сюди – незалежно від того, що.

Звичайно, не всі веб-сайти мають таке шифрування. Заздалегідь читайте наш бонусний рада, щоб дізнатися, як отримати доступ до всіх сайтів – навіть до “http” – із високим рівнем безпеки шифрування..

4. Захистіть ваші паролі – і зробіть їх унікальними.

Якщо ви використовуєте один і той же пароль для кожного сайту або якщо ваш пароль вказаний у словнику, у вас виникла проблема. Більше того, термін служби пароля дійсно не повинен перевищувати більше кількох місяців.

Ваші паролі в ідеалі повинні являти собою безглузді комбінації букв, цифр та символів, і їх слід часто змінювати. Вони також повинні бути унікальними для кожного облікового запису – наприклад, електронної пошти, Facebook, Amazon тощо.

Для управління всім цим ми рекомендуємо використовувати LastPass. Він швидко генерує нові паролі, входить у ваші облікові записи та зберігає все в Інтернеті, щоб ви могли отримати доступ до своїх неможливо запам’ятати буквено-цифрові паролі з будь-якого місця.

Ви також можете просто написати свої нісенітницькі паролі на аркуші паперу і сховати їх – тоді їх неможливо зламати (принаймні цифровим чином).

5. Увімкніть брандмауер.

Брандмауер запобігає небажаному веб-трафіку входити (або виходити з нього) на ваш пристрій – і його можна активувати як на комп’ютерах Windows, так і на Mac за допомогою лише декількох клацань миші. Увімкнувши його, додає додатковий рівень безпеки у всіх мережах і може бути використаний для захисту вашого пристрою від недоброзичливих сторонніх людей. Ви можете дізнатися, як налаштувати брандмауер тут.

Стіна червоних вогнів

6. Підтвердьте назву мережі.

Перш ніж спробувати підключитися до Wi-Fi у вашому локальному Starbucks, уточнюйте ім’я мережі з працівником персоналу – ви не хочете, щоб підключитися до підробленої мережі, яка здається, що це може бути справжньою точкою доступу, але насправді працює через деякі лісовий комп’ютер.

Якщо говорити, якщо хтось, що зависає навколо, робить мережу з таким же ім’ям, що і законне, ви, можливо, не зможете знати різницю. (Дивіться наш наступний рада, щоб дізнатися, як бути в безпеці навіть від цього неприємного способу злому.)

Просте рішення безпеки Wi-Fi: отримати VPN

Дотримуючись вищезазначених порад, ви повинні зберігати відносно безпеку в мережі. Але якщо ви дійсно хочете захисту – без того, щоб сильно змінювати свої звички – вам доведеться використовувати VPN, як SaferVPN.

З натисканням кнопки VPN шифрує весь ваш веб-трафік, зробивши так, що всі дані, які ваш комп’ютер надсилає та отримує, виглядають як повне безглуздя до зовнішнього світу. Не має значення, перебуваєте ви на веб-сайті HTTPS чи ні, або навіть у мережі, повністю таємно контрольованій третьою стороною. Ваша приватна інформація залишиться приватною.

Тепер, коли ви загальнодоступний фахівець із безпеки Wi-Fi, вийдіть і дістаньте інструменти, необхідні для забезпечення безпеки – на вас чекає цілий світ кав’ярень.

Якщо у вас ще немає SaferVPN, підпишіться на план або розпочати безкоштовну пробну версію VPN зараз!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map