Представляємо нову функцію автоматичної безпеки Wi-Fi SaferVPN

Представляємо нову функцію автоматичної безпеки Wi-Fi SaferVPN


SaferVPN з гордістю оголошує про запуск нашої нової функція автоматичного захисту Wi-Fi! Тепер ви можете переглядати будь-яку загальнодоступну точку доступу Wi-Fi без побоювань чи побоювань. У цій публікації ми розкриємо зростаючі небезпеки громадського Wi-Fi та розкриємо, як ця нова функція миттєво захищає ваш веб-перегляд.

Загальнодоступний Wi-Fi є скрізь, часто безкоштовний і дуже зручний – але він також досить небезпечний. Чи знаєте ви, що 99 відсотків цих мереж є незахищеними або мають загальні паролі, і тому їх легко скомпрометувати снайпери та хакери? Тож перш ніж отримати доступ до наступної доступної точки доступу Wi-Fi, щоб залишатися на зв’язку, важливо знати ризики порушення ваших особистих даних, які ніколи не були більшими.

SaferVPN з гордістю оголошує про запуск нової захоплюючої функції, яка може змінити все це. Тепер, з нашою автоматичною безпекою Wi-Fi, як тільки ваш телефон підключиться до незахищеної громадської точки доступу Wi-Fi, ви автоматично будете захищені від крадіжок онлайн-крадіжок і загроз кібербезпеки – без цього нічого робити.!

У цьому блозі ми покажемо вам, що саме потрібно пам’ятати під час перегляду та як може функціонувати перша автоматична функція безпеки Wi-Fi SaferVPN негайно захистити свої дані та ідентичність в Інтернеті.

Правда про безпеку Wi-Fi

Від ряду підроблених точок доступу до Wi-Fi на літніх Олімпійських іграх у Ріо в цьому році, до зростаючої загрози спільних мереж Airbnb, безпека Wi-Fi стає все більшим питанням для всіх нас..

Незабезпечені громадські мережі Wi-Fi – це притулок для хакерів, які люблять здобич у кав’ярнях, готелях та деінде, що натовпи збираються, щоб отримати з’єднання з Інтернетом, оскільки вони є надзвичайно легкими цілями для анонімного порушення системи та викрадення особистих даних. Хакери можуть бачити, що ви робите на незашифрованих сайтах (сайтах без https на початку URL-адреси), а також на зашифрованих сайтах, які ви відвідуєте, і використовувати цю можливість для встановлення шкідливого програмного забезпечення, яке може фіксувати конфіденційну інформацію, наприклад дані вашої кредитної картки, імена користувачів, паролі та обмін особистою електронною поштою.

І є хороший шанс у наступні роки, ризики стануть ще більшими. Сьогодні існує понад 50 мільйонів відкритих точок доступу до Wi-Fi у всьому світі, причому очікується, що ця кількість зросте в 7 разів більше, ніж понад 440 мільйонів гарячих точок до 2020 року!

Нещодавнє дослідження, опубліковане міжнародною групою захисту програмного забезпечення Kaspersky, показало це овер ⅓ людей дозволяють увійти в незахищену, безкоштовну загальнодоступну мережу Wi-Fi в аеропортах, кафе чи ресторанах зі своїм робочим пристроєм. Близько 25% визнають, що зробили покупку та ввели карту або банківські реквізити, використовуючи загальнодоступний Wi-Fi протягом останніх 12 місяців. Дослідження також виявило це 1 на 5 осіб і 3 з 10 старших керівників бізнесу зазнали кіберзлочинності, перебуваючи за кордоном.

В середньому на сьогоднішньому чорному ринку хакери можуть продати кожну викрадену кредитну картку за 30 доларів! З таким стимулом можна з упевненістю сказати, що нещодавнє збільшення крадіжок особи безпосередньо пов’язане зі збільшенням громадських мереж Wi-Fi..

Як трапляються хайфи WiFi?

Вам може бути цікаво, як ці хакери здатні проникнути у ваш комп’ютер. Існує кілька різних способів, як хакер намагатиметься отримати доступ до вашого комп’ютера, це у вигляді нюхання, бокового джейкінгу та медових горщиків.

Нюхання:

Сніфінг – найпоширеніший інструмент, який хакер використовуватиме для доступу. Сніфінг – це коли зловмисники використовують легко доступне програмне забезпечення для перехоплення даних, що надсилаються на ваш пристрій і з нього. Це може статися під час підключення до загальнодоступного Wi-Fi, який не передбачає жодного шифрування, особа, можливо, може використовувати ті самі облікові дані для входу для доступу до облікових записів, якими ви користуєтесь, наприклад, Інтернет-банкінг чи покупки.

Збірка:

Ця атака включає нюхання пакетів даних для крадіжки веб-файлів cookie користувача та викрадення сеансу. Хоча хакери можуть не мати доступу до вашої інформації для входу, вони можуть себе представити під час відкритого сеансу та внести зміни до ваших соціальних медіа або навіть надсилати повідомлення вашим контактам.

Медопровід:

І останнє, але не менш важливе, є Honeypotting, також відомий як атака Злого Близнюка. Це коли створена шахрайська мережа WiFi і виявляється законним з’єднанням. Коли користувачі приєднаються до мережі, хакери запускають атаку “посередник”, перехоплюючи всі дані між вами та мережею.

Підтримуйте безпеку Wi-Fi – автоматично

Для того, щоб допомогти боротися з кібер-крадіжками, ми розробили нову, найсучаснішу функцію автоматичної безпеки Wi-Fi, яка дозволить вам миттєво та легко переглядати безпечний веб-перегляд через Wi-Fi.

Автоматичний захист Wi-Fi, який тепер доступний для всіх наших VPN-програм, автоматично підключає ваш пристрій до захищеного та зашифрованого VPN-каналу, як тільки ви підключитесь до незахищеного з’єднання Wi-Fi. Вам навіть не потрібно підключатися до VPN!

Наші програми дозволяють переглядати Інтернет за допомогою 256-бітного шифрування на рівні банку, щоб ви могли захистити свої особисті дані від хакерів, які намагаються викрасти найціннішу інформацію. Насолоджуйтесь спокоєм, що ви можете безпечно переглядати Інтернет в будь-який час і в будь-якому місці.

Щасливий безпечний перегляд!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map