8 способів підвищити вашу мобільну безпеку, не сповільнюючи її

Підвищуйте мобільну безпеку без уповільнення


Останнім часом у новинах було багато розмов про вразливості смартфонів та безпеку мобільних пристроїв. У цій публікації ми розповімо, як саме це зробити захистіть смартфон Android або iOS проти злому, вірусів, шпигунських програм та інших загроз не гальмуючи його

Ваш мобільний телефон містить стільки вашої цінної інформації, щоб ви хотіли переконатися, що це абсолютно 100% захищеність і захищений у будь-який час.

Наразі 90% дорослих американців володіють смартфоном, а 55% користувачів мобільних телефонів використовують свої телефони для виходу в Інтернет, перегляду Інтернету, обміну електронними листами або завантаження програм, згідно з повідомленням PewResearch Center Mobile Technology Report. Смартфони стають все більш важливими в нашому повсякденному житті – ми зберігаємо та відкриваємо на цих пристроях все більше і більше наших приватних та особистих даних. 

Але чи слід переконатися, що ці пристрої захищені належним чином?

Опитування споживчих звітів показало, що 34% всіх американських користувачів смартфонів не роблять абсолютно нічого для захисту своїх телефонів. Це божевільне число, враховуючи, що минулого року було вкрадено понад 3 мільйони телефонів, 1,4 мільйона втрачено або ніколи не відновлено, а половина всіх дорослих американців минулого року була зламана.

Безпека, звичайно, викликає занепокоєння – але це швидкість. Звіт Центру PewResearch також встановив, що 77% користувачів мобільного Інтернету кажуть, що вони відчувають повільну швидкість завантаження, що заважає завантажувати речі так само швидко, як хотілося б. І серед тих користувачів мобільного інтернету, 46% стикаються зі швидкістю завантаження щотижня або навіть частіше.

Щоб переконатися, що ваш iPhone та Androids абсолютно безпечні та надійні, але все ще швидко працюють, радимо наступні 8 порад:

1. Захист паролем екрана

Чи можете ви уявити, що більше 30% людей не захищають паролем свої мобільні пристрої? Важко повірити, враховуючи, яким легким та легким способом є захист вашого пристрою.

Створення парольного екрана для вашого мобільного пристрою є обов’язковим, оскільки воно захищає вас від отримання вашої особистої інформації, якщо ви залишаєте телефон без нагляду, втрачаєте його або він викрадений.

Можна використовувати два популярні способи пароля:

  1. Блокування візерунка. Це персоналізована форма, намальована на екрані, яка дозволяє отримати доступ. Нічия до цього полягає в тому, що це швидше і простіше, ніж введення пароля.
  2. Класичний PIN-код. Це також швидкий метод пароля, проте, Ви повинні дбати про те, щоб не вводити код, який є занадто простим і легким для зламування, тому обов’язково уникайте “1234”, “4567”, “1111” тощо.

Тепер, якщо ви дійсно хочете підвищити мобільну безпеку, ви також можете створити довший і складніший пароль.

Для iOS це можна зробити, вимкнувши опцію Simple Passcode. Це дозволить вам використовувати довший код замість типового чотиризначного коду. А якщо у вас iPhone 5s або пізнішої версії, ви навіть можете використовувати Touch ID для створення унікального датчика відбитків пальців для вашого телефону. Це швидкий і безпечний спосіб захисту телефону.

Захистіть пароль екраном, щоб поліпшити мобільну безпекуТепер телефони iPhone дозволяють захистити свій телефон Touch ID

Для телефонів Android ви можете знайти цю опцію в розділі Блокування екрана в розділі Захист екрана. Тут ви можете вибрати “Пароль”, який дозволить вам вибрати довший і складніший пароль.

2. Блокуйте SIM-карту

Тепер блокування екрану є корисним, однак це не може перешкодити комусь зняти Вашу SIM-карту та використовувати її на іншому телефоні. Щоб цього не допустити, вдалою рекомендацією є встановлення блокування SIM-картки у вигляді PIN-номера.

Цей PIN-код потрібно буде ввести, коли телефон увімкнено, щоб дозволити мережеве з’єднання, що гарантує, що, якщо ваш телефон буде викрадений, злодію буде дуже мало користі..

3. Встановіть антивірусні програми

Антивірусне програмне забезпечення є ключовою складовою захисту вашого мобільного пристрою. Ці програми сканують операційну систему мобільного пристрою, виявляють ризики та видаляють їх. Вони працюють безшовно у фоновому режимі за заздалегідь заданим графіком, щоб користувачі мобільних пристроїв могли бути впевнені, що їхні пристрої стабільно захищені.

Крім того, багато антивірусних програм розроблені так, щоб не заважати звичайній швидкості та продуктивності вашого мобільного пристрою. Насправді, вони часто включають функції та покликані підтримувати швидкість роботи вашого iPhone чи Android.

Візьмемо для прикладу Avira та 360 Security, ці антивірусні програми містять функції блокування вірусів, троянів та шкідливих програм, але також пропонують такі переваги, як очищення непотрібних файлів, економія заряду акумулятора та оптимізація швидкості.

AntiVirus App 360 Безпека для поліпшення мобільної безпеки з уповільненням телефону360 Security – це приклад мобільного антивірусного додатку, який не тільки забезпечує захист від вірусів, але й покращує швидкість телефону.

Загалом, антивірусні програми завантажують лише кілька хвилин, і це може заощадити ваші години загострення, якщо телефонний вірус завдасть хаосу на вашому пристрої.

4. Встановіть програми безпеки

Програми безпеки – це відмінний та ефективний вибір для вирішення проблем безпеки, унікальних для мобільних пристроїв. Великою перевагою для багатьох мобільних програм безпеки є те, що вони дозволяють користувачам дистанційно керувати своїми пристроями.

Наприклад, такі програми, як avast! Програми захисту мобільних пристроїв “Проти крадіжок”, “Знайти мій iPhone” та “Cerberus” не лише дозволяють відстежувати GPS, щоб виявити точне місцезнаходження втраченого або викраденого телефону, але і дозволяють віддалено заблокувати смартфон у випадку, якщо ви його неправильно встановили. Крім того, тоді ви зможете віддалено видаляти конфіденційні дані, якщо ви переживаєте, що ваш пристрій потрапив у чужі руки.

Засоби безпеки для поліпшення мобільної безпеки, керуючи телефоном дистанційноЗасоби безпеки, такі як FindMyiPhone, забезпечують віддалений захист у разі втрати телефону або крадіжки

А наскільки це впливає на швидкість? Порівняно із середнім розміром програми в 23 Мб, ці програми працюють від 5-7 Мб, тому вони не займають багато місця на телефонах і, отже, не сповільнюватимуть ваш телефон, просто зберігайте його в безпеці в разі надзвичайних ситуацій!

5. Моніторинг дозволів на ваш додаток

Незважаючи на те, що можна подумати через дозвіл на дозвіл на додаток, який ви дійсно хочете, надзвичайно важливо приділити пильну увагу доступу до цих додатків. Вони можуть мати неабиякий вплив на безпеку мобільного телефону.

Не так давно Apple заборонила сотні додатків для iPhone, які таємно збирали особисту інформацію від тих, хто їх завантажує. Більшість програм були зроблені в Китаї, але були доступні у всьому світі. Використовуючи програмне забезпечення, призначене для розміщення реклами, ці програми збирали інформацію про людей, які їх завантажували, включаючи їх електронну адресу та серійні номери iPhone, а потім надсилали дані на сервери розробників програмного забезпечення. Yikes.

відстежувати дозволи програм для забезпечення мобільної безпекиСотні додатків були заборонені в Apple Store через жахливу витоку конфіденційності

Мораль історії – важливо бути обережними, коли мова йде про завантажені програми та інформацію, до якої вони можуть отримати доступ. Навіть завантаження з надійного джерела чи розробника може бути недостатньою гарантією. Візьмемо для прикладу порушення даних, які сталися з популярним додатком Snapchat, в одному з яких викрито щонайменше 100 000 фотографій викрадених користувачів, а в іншому, де просочилися імена та номер телефону 4,6 мільйонів користувачів.

Один з простих способів запобігти вторгненню даних у додаток – це, коли ви завантажуєте додаток, приділяти пильну увагу і переконатися, що запити про доступ до різних функцій на вашому телефоні є обґрунтованими. Наприклад, додатку для запису приміток не знадобиться ваше місцезнаходження, звичайно, транспортне додаток.

Однак, маючи всі зростаючі запити на отримання дозволів і вимоги до завантаження програм, іноді важко відмовити в певному доступі, навіть якщо ви цього хочете. Наприклад, якщо ви хочете завантажити додаток месенджера Facebook, але не хочете, щоб програма отримувала доступ до вашого журналу викликів, на жаль, вам не пощастило.

Ось тут стане в нагоді додаток на зразок XPrivacy. Цей додаток з відкритим кодом (на даний момент доступний для Android) дозволяє обійти налаштування дозволів, які вам не подобаються, подаючи ці запити непотрібних даних (Блискучий, правда?) Є також MyPermissions, що допомагає керувати налаштуваннями та дозволами програми на вашому телефоні. Ви отримуєте сповіщення, коли додатки отримують доступ до вашої приватної інформації, тому ви можете негайно підтвердити або скасувати дозволи.

XPrivacy майже не використовує пам’ять та акумулятор, а MyPermissions має розмір 7 Мб.

6. Дозволи Bluetooth

Ви можете не очікувати, що доступ Bluetooth загрожує безпеці вашого мобільного телефону, але це може. Хакери можуть використовувати дозволи Bluetooth для віддаленого доступу до телефону та використовувати його для здійснення дзвінків, доступу до даних, прослуховування розмов та перегляду Інтернету.

Якщо ви з якоїсь причини використовуєте з’єднання Bluetooth, коли інші користувачі можуть підключитися до вашого пристрою в близькому радіусі, особливо зайняте місце, наприклад, кав’ярня, бар або поїзд, не забудьте проігнорувати або відхилити будь-які невідомі запити на пару з пристроєм..

Контроль дозволів Bluetooth для захисту мобільних пристроївБудьте обережні, використовуючи Bluetooth у людних місцях, таких як кафе

З метою запобігання загрозам безпеці Bluetooth, найкраща запобіжна норма повністю вимкнути функцію Bluetooth вашого пристрою, коли ви не використовуєте її. Перевести Bluetooth у режим “невідкриваного” недостатньо, оскільки є погані програми, які можуть увімкнути ваш пристрій.

Багато програм управління акумулятором зроблять це автоматично для вас, включаючи JuiceDefender та Battery Doctor. Тож захищаючи телефон, ви також оптимізуєте його продуктивність від акумулятора.

7. Зашифруйте дані свого телефону

Шифрування даних файлів на вашому телефоні – це хороший спосіб забезпечити мобільну безпеку у випадку, якщо ваш телефон потрапить в руки злодія, і ви не зможете його заблокувати віддалено.

Що робить шифрування даних? По суті, він перетворює електронні дані та інформацію в нечитабельний стан за допомогою алгоритмів чи шифрів.

Хоча повністю зашифрувати все можливо неможливо, ви можете зашифрувати деякі чутливі файли та повідомлення, які краще залишити недоторканими!

Шифрування даних для підвищення мобільної безпекиЗашифруйте свої мобільні дані, щоб їх не читали ні для кого хакери чи злодії

Для iPhone просто увімкніть функцію блокування пароля в розділі Загальні в меню налаштувань. Віола! Ваші вихідні iMessages мають бути зашифровані, а деякі дані будуть зашифровані унікальним ключем, сформованим із вашого пароля. Щоб переконатися, що шифрування працює, переконайтеся, що функція захисту даних у меню блокування пароля включена.

Для Android відкрийте Налаштування пристрою та перейдіть до пункту меню Безпека. Звідти виберіть пункт меню «Блокування екрана», виберіть PIN-код або пароль і підтвердьте (обов’язково записуйте цей пароль зараз – він вам знадобиться!). Потім перейдіть до параметра Зашифрувати телефон у налаштуваннях безпеки та оберіть опцію Шифрувати SD-карту, встановивши прапорець. Виберіть Далі та підтвердьте свій PIN-код. Потім натисніть Зашифрувати телефон.

Залишилося зачекати 30+ хвилин, поки пройде процес шифрування. За цей час пристрій перезавантажиться кілька разів. Після завершення вам буде запропоновано ввести обраний пароль.

** Зауважте, що ви не можете повернути шифрування для Android. Тож якщо ви вирішите розшифрувати свій пристрій, вам доведеться виконати скидання на заводські налаштування, яке видалить усі дані.

Хоча існують певні занепокоєння щодо впливу шифрування даних на швидкість та швидкість роботи мобільних пристроїв, а також тривалість роботи акумулятора, але телефони, зроблені в останні роки, швидше за все, підключені до спеціального обладнання для прискорення шифрування..

8. Використовуйте програмне забезпечення VPN

І останнє, але, не менш важливе, використання VPN – це відмінний спосіб підвищити безпеку телефону з дуже малим впливом на швидкість вашого телефону..

Підключившись до SaferVPN, ви можете переглядати Інтернет через зашифрований тунель на рівні банку, щоб користуватися повністю захищеним зв’язком і зберігати всю вашу приватну інформацію захищеною від хакерів та снайперів.

Як SaferVPN забезпечує мобільну безпеку

Це особливо важливо при підключенні до громадських бездротових мереж у кафе, аеропортах, готелях, автобусах і поїздах. Загальнодоступні мережі Wi-Fi часто не захищені, а тому можуть наражати ваші особисті дані та конфіденційну інформацію.

Наші програми для iOS та Android захищають усі ваші делікатні дані для входу, електронні листи та бізнес-дані, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про викриття на мобільному телефоні.

Крім того, додатки SaferVPN одним клацанням миші для iOS та Android безперебійно працюють у фоновому режимі, тому не буде гальмувати ваш телефон.

Безкоштовний дизайн мобільних додатків SaferVPNДодаток SaferVPN працює безшовно у фоновому режимі, тому він не сповільнить ваш телефон

Якщо ви хочете розпочати захист свого мобільного телефону вже сьогодні, спробуйте наші 24 години безкоштовний період випробовування або підпишіться на підписку на SaferVPN.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли це повідомлення в блозі інформативним та корисним. Якщо у вас є якісь запитання чи рекомендації щодо підвищення безпеки мобільного зв’язку, підтримуючи швидкість роботи телефону, зв’яжіться з нами у Facebook, Twitter або Google+. Ми з нетерпінням чекаємо від вас!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map