8 простих способів зберегти своїх співробітників в Інтернеті

8 простих способів зберегти своїх співробітників в безпеці в Інтернеті


Хочете уберегти свій бізнес від кібер-порушень? Читайте цей блог для 8 супер прості способи щоб захистити своїх співробітників в Інтернеті.

У цей день і віку компаніям стає ще важче запобігти порушенням кібербезпеки.

Як ми бачили кілька місяців тому з порушенням даних Dropbox, коли 60M + облікові дані користувачів стали жертвами кібер-крадіжок, діяльність в Інтернеті та гігієна даних можуть значно вплинути на кібербезпеку компанії. Такі види порушень даних коштують компаніям 3,8 млн. Дол. США лише за 2015 рік, чітко зрозуміти, чому для підприємств усіх розмірів важливо зробити безпеку в Інтернеті номер один пріоритетом.

У цьому блозі ми висвітлимо 8 простих способів забезпечити безпеку своїх співробітників в Інтернеті, а вашу компанію – кібербезпекою!

1. Навчіть своїх працівників!

Єдиний найважливіший спосіб захистити своїх співробітників в Інтернеті – це навчити їх щодо кібербезпеки.

 • Бюлетені
  Це можна зробити, просто надіславши розсилки, щоб нагадати їм, як захищати себе в Інтернеті. Спробуйте скористатись цими підказками, щоб освітити своїх працівників.
 • Навчання працівників
  Ви також можете спробувати Cyveillance, який пропонує навчання комп’ютерам з питань безпеки, незалежно від того, наскільки великий чи малий ваш бізнес. Компанія успішно скоротила кількість працівників, які після закінчення навчання перейшли на шкідливі посилання на 50%.

Порада №1: Навчіть своїх працівників! Клацніть, щоб твіт

2. Знайте, що шукати

На що слід звернути увагу, вони можуть бути такими ж простими, як електронні листи та фішинг-атаки, які мають на меті підманути ваших співробітників вводити особисту інформацію, таку як імена користувачів, паролі та кредитну інформацію.

Часто працівники отримують електронні листи або інше повідомлення з проханням отримати конфіденційну інформацію, просять їх “увійти”, де вони захоплюють ваше ім’я користувача та пароль, або пропонують нереальні переваги після внесення даних вашої картки. Ці електронні листи часто містять недолікові деталі, такі як помилки друку та посилання. Переконайтесь, що ваші співробітники не реагують та видаляють це повідомлення.
Перегляньте ці 10 найкращих фішинг-приманок 2015 року.

Порада №2: Знайте, що шукати. Щоб натиснути

3. Ніколи не завантажуйте невідоме або незахищене програмне забезпечення

Інше шкідливе програмне забезпечення чи зловмисне програмне забезпечення може отримати доступ та скопіювати вашу особисту інформацію та дані, використовуючи ботнети, інвазивні віруси та трояни.
Якщо вашим працівникам показано, як виглядають ці загрози, і як уникнути того, щоб їх обдурити, натискаючи на них, це допоможе їм знати в режимі онлайн.

Порада №3: ​​Ніколи не завантажуйте невідоме чи незабезпечене програмне забезпечення. Клацніть, щоб натиснути

4. Слідкуйте за підробленими URL-адресами

Багато шкідливих сайтів використовуватимуть незахищені URL-адреси, які, на перший погляд, здадуться абсолютно законними. Ці веб-сайти, схоже, вже знайомі, але містять трохи відхилені деталі.
В URL-адресі можуть бути невеликі друкарські помилки, незвично розміщені символи та інші відмінності. Ці варіанти дають вам зрозуміти, що це насправді не справжній сайт, а натомість підроблений, спрямований на отримання вашої особистої інформації.

Порада №4: Слідкуйте за фальшивими URL-адресами Клацніть, щоб натиснути

5. Встановіть програмне забезпечення безпеки

Засоби безпеки, такі як антивіруси, антишпигунські вироби, фільтри проти спаму та брандмауер, допоможуть уберегти ваших співробітників під час використання пристроїв компанії. Завжди переконайтесь, що ваше програмне забезпечення є сучасним, слідкуючи за найновішим програмним забезпеченням та періодично створюючи резервну копію своїх пристроїв.

Порада № 5: Встановлення програмного забезпечення для безпеки Клацніть, щоб натиснути

6. Охорона інформації про клієнтів

Оскільки конфіденційність вашого працівника життєво важлива, інформація, отримана від ваших клієнтів, однаково чутлива. Це відповідальність ваших співробітників за забезпечення конфіденційності клієнтів. Для цього працівники повинні зберігати, захищати та знищувати інформацію щодо імен, адрес, адрес електронної пошти замовника, номерів телефонів, особистої думки чи даних кредитної картки.

Порада № 6: Інформація про клієнтів Guard Натисніть, щоб натиснути

7. Використовуйте різні та розумніші паролі на рахунках

Очікування щодо безпечних паролів, безсумнівно, зросли за останні роки. Використання загальних та частих паролів дозволило хакерам отримати доступ до мільйонів облікових записів щорічно. Дотримуйтесь цих вказівок, щоб забезпечити безпечніші та безпечніші паролі для ваших облікових записів:

 • Більш довгі паролі – краще
  Цього дня побудова надійного пароля буде складатися з стиснення цілого речення, довжиною щонайменше 12 символів, в одне з’єднане слово. Ці речення можна скоротити або скоротити, але справа в тому, що окремі слова більше не перерізають їх.
 • Слідкуйте за номерами, пов’язаними з особистими даними
  Якщо ви використовуєте номери, ніколи не використовуйте ті, які пов’язані з адресами, днями народження та іншою інформацією, яку можна шукати, оскільки ці дані легко доступні хакерам.
 • Не зберігайте свій пароль у своєму браузері
  Наскільки це зручно, не дозволяйте браузеру запам’ятовувати ваш пароль. Ця інформація є доступною для хакерів, особливо якщо ваш пристрій замінено або викрадено.
 • Майте різні паролі для різних облікових записів
  Зазвичай люди використовують один і той же пароль для декількох облікових записів, але навіть як мінімум працівники повинні мати принаймні два окремих паролі для особистих і ділових акаунтів..

Якщо ви вважаєте, що ваш пароль захищений, перевірте Топ-25 найпоширеніших паролів опубліковано The Telegraph. Ось лише декілька:

 • 123456
 • пароль
 • 12345678
 • qwerty
 • 12345
 • 123456789
 • футбол

Досі цікаво, наскільки безпечно ваше? Використовуйте цю перевірку паролів, щоб побачити, чи пройшов він тест!

Порада № 7: Використовуються різні та розумніші паролі для облікових записів. Натисніть, щоб натиснути

8. Надання працівникам VPN

Віртуальна приватна мережа (VPN) дозволяє вашій компанії створити захищене зашифроване з’єднання через віртуальний «тунель». Ця мережа схожа на локальну мережу (Local Area Network), яку використовують корпоративні офіси, але не вимагає фізичного дротового з’єднання.

Оскільки використання персональних електронних пристроїв стає все популярнішим: 90 відсотків американців використовують свої персональні смартфони для роботи, працівники збільшують ризик випадкового відкриття доступу до даних компанії. Якщо працівник використовує незахищену точку доступу громадського доступу до Wi-Fi, то їх пристрій сприйнятливий до снайперів та хакерів. За допомогою захищеного VPN цей ризик усувається для будь-яких пристроїв, незалежно від того, де ви знаходитесь!

Завдяки Business VPN ви та ваші працівники зможете користуватися зашифрованим підключенням до Інтернету на рівні банку у будь-який час, на будь-якому сайті – незалежно від того, надає сайт чи мережа шифрування чи ні. Цей аспект VPN може бути безцінним для безпеки та безпеки вашої компанії та цінних даних ваших клієнтів.

Якщо ви ніколи не відчували наш сервіс, ми запрошуємо вас спробувати наше безкоштовна 7-денна пробна версія VPN для бізнесу, в комплекті з інноваційною автоматичною безпекою Wi-Fi сьогодні. Подивіться, як спеціалізована служба VPN може підняти вашу компанію на новий рівень та значно спростити процес збереження своїх співробітників в Інтернеті.

Порада № 8: Надайте працівникам #VPN Click To Tweet

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю публікацію корисною! Не соромтеся повідомити нас, якщо у вас є якісь питання або будь-які інші поради, які ви хочете запропонувати. Хочете продовжувати отримувати останні новини та пропозиції щодо безпеки бізнесу? Слідкуйте за нами на LinkedIn, де ми постійно інформуємо вас!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map