Przedstawiamy nasz przełącznik VPN Kill dla systemów Windows, Mac, Android i iOS!

Przełącznik zabijania VPN z SaferVPN


SaferVPN z dumą ogłasza nasz nowy przełącznik Kill VPN – dostępny dla systemów Windows, Mac, Android i iOS! Ta nowa funkcja gwarantuje, że NIGDY nie będziesz narażony w Internecie. Koniecznie sprawdź nasz nowy niezbędny dodatek, zalecany absolutnie każdemu, kto chce zmaksymalizować swoją prywatność i anonimowość.

SaferVPN oferuje niezaprzeczalnie niezawodne połączenia z ponad 400 serwerami w 30 krajach, ale tak jak w przypadku każdej sieci VPN, nie zawsze możesz być połączony w 100% przypadków.

Czasami połączenia VPN stają się niestabilne w wyniku przeciążenia sieci lub wybranej lokalizacji serwera. Niezależnie od tego, w przypadku przerwania połączenia, urządzenie mogło ponownie połączyć się z Wi-Fi bez towarzyszącej usługi VPN. Te przerwy w połączeniach pozostawiają Cię tymczasowo narażone i podatne na sępy czekające na wgląd w dane osobowe.

Nasz nowy VPN Kill Switch przerwie twoje połączenie internetowe, gdy twoja sieć VPN zawiedzie, ukrywając wszystkie ważne informacje!

Co to jest Kill Switch VPN?

Wirtualna sieć prywatna SaferVPN pozwala cieszyć się prywatnym, bezpiecznym połączeniem podczas przeglądania 256-bitowego szyfrowanego tunelu na poziomie banku.

A teraz nasza funkcja przełączania zabójstw VPN odcina twoje połączenie internetowe, gdy twoja sieć VPN zawiedzie w niezabezpieczonych sieciach, ukrywając wszystkie ważne informacje naszych użytkowników!

Ale to coś więcej niż tylko dodatkowa funkcja, jest to absolutnie niezbędny, krytyczny dodatek do twojego bezpieczeństwa! Kill Switch został specjalnie zaprojektowany, aby dodać dodatkowy środek zapobiegawczy, aby zapobiec przesyłaniu danych w przypadku rozłączenia VPN.

Jednym z największych atutów posiadania VPN jest możliwość ukrywania twojego adresu IP. Niestety, gdy połączenie VPN zrywa, komputer domyślnie powraca do indywidualnego publicznego adresu IP podanego przez dostawcę usług internetowych. Kiedy tak się dzieje, nawet na sekundę, rzeczywisty, niezaszyfrowany adres IP zostaje ujawniony, ujawniając lokalizację twojego komputera, a także dowolne strony internetowe i protokoły, do których masz dostęp w tym czasie.

Te tymczasowe rozłączenia pozwalają szpiegom, hakerom i stronom trzecim żerować na twoich danych osobowych. Dzięki naszemu VPN Kill Switch możesz zachować prywatność swoich danych i chronić swoją tożsamość online – co oznacza, że ​​możesz przeglądać w dowolnym miejscu i czasie bez obawy o ponowne ujawnienie!

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z przełącznika zabijania, sprawdź ten film:

Dlaczego warto korzystać z przełącznika zabijania VPN?

Kill Switch może cię chronić nawet w najbardziej nieoczekiwany sposób! Jeśli Twoje połączenie zostanie przerwane, często nie wiesz, że tak się stało, dopóki nie jest za późno. Nawet przy najbardziej stabilnym VPN po twojej stronie, sporadyczne spadki są nieuniknione. Przełącznik Kill VPN zapewnia, że ​​nigdy nie łączysz się z Internetem bez ochrony VPN i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, chroniąc przesyłane dane i adres IP.

Ale co jeśli brak połączenia VPN nie wynika z awarii, ale dlatego, że po prostu zapomniałeś go włączyć przed połączeniem z Internetem? Na szczęście dla ciebie, mamy rozwiązanie dwa za jedno! Gdy połączysz nasze nowe automatyczne zabezpieczenie Wi-Fi z naszym VPN Kill Switch, twoja sieć VPN ZAWSZE zostanie połączona i NIGDY nie ujawnisz swoich danych osobowych!

#VPN potrzebuje #KillSwitch. Najnowsza funkcja bezpieczeństwa # SaferVPN, Kill Switch, jest już dostępna! Kliknij, aby tweetować

Chociaż wiele osób może nie wierzyć, że potrzebują takiego poziomu bezpieczeństwa, jeśli zastanawiasz się nad poważnym podejściem do swojej prywatności, możesz od razu zacząć korzystać z zalet tej nowej funkcji.

Kto potrzebuje przełącznika zabijania VPN?

Jeśli zależysz od sieci VPN, aby zachować swoją poufność informacji o swojej lokalizacji i przeglądaniu, to bezwzględnie niezbędny jest przełącznik zabicia..

Przedstawiamy nasz nowy VPN Kill Switch dla Windows i Mac!

Jeśli używasz BitTorrenta lub innego oprogramowania do pobierania / udostępniania plików torrent, zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę pożądany poziom bezpieczeństwa. Użytkownicy torrentów są szczególnie narażeni na ujawnienie swojej tożsamości i adresu IP, ponieważ informacje przesyłane przez niezabezpieczone połączenia otwarcie pokazują dokładnie, kim jesteś i co pobierasz.

Jeśli chcesz pozostać anonimowy w Internecie, zainwestuj w Kill Switch i szczególnie VPN jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Dlaczego warto wybrać SaferVPN?

Chociaż Twój poziom pożądanej zdolności Kill Switch może się różnić, nie można zaprzeczyć, że KAŻDY potrzebuje VPN. Na przykład, czy wiesz, że twoje osobiste wyszukiwania mogą być prawnie wymagane? Jeśli nie podoba Ci się pomysł, aby ktokolwiek miał dostęp do tych informacji i chciałbyś zapobiec śledzeniu twoich działań online przez agencje rządowe i reklamodawców, nie obwiniamy Cię.

Dzięki SaferVPN możesz przeglądać sieć za pomocą szyfrowanego połączenia, kierując swoją działalność internetową przez zdalny serwer, zachowując całkowitą prywatność, jednocześnie zapobiegając monitorowaniu twoich działań online przez rządy i agencje..

Nasz łatwe w użyciu aplikacje i płynne oprogramowanie VPN jest oferowane dla każdego urządzenia, które działa bezbłędnie na komputerze, telefonie komórkowym i przeglądarce. Dzięki SaferVPN możesz cieszyć się bezproblemowymi, nowatorskimi aplikacjami dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, a nawet Chrome! Wystarczy jedno kliknięcie lub kliknięcie, aby odblokować nieograniczony, bezpieczny dostęp do Internetu w ciągu kilku sekund!

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć chronić się przed zerwanymi połączeniami VPN i przeciekami adresów IP, nasz zupełnie nowy VPN Kill Switch jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Wystarczy zarejestrować się, zainstalować i cieszyć się nieograniczoną prywatnością i swobodą w Internecie!

Czy chcesz zasugerować jeszcze więcej niesamowitych nowych funkcji produktu? Połącz się z nami w mediach społecznościowych. Lub po prostu napisz do nas e-mail na [email protected] Jesteśmy tu dla ciebie 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map