Przedstawiamy naszą nową Windows VPN VPN – już dostępna!

Windows VPN 3.0


Z przyjemnością informujemy, że nasza marka NOWY klient Windows VPN jest już dostępny! SaferVPN dla Windows 3.0 oferuje elegancki wygląd & czuć, ulepszone wrażenia użytkownika i nową funkcjonalność. Przejrzyjmy aplikację krok po kroku i pokażemy ci wszystko, co musisz wiedzieć!

Nowe funkcje SaferVPN 3.0 Windows VPN

Super elegancki wygląd & UX: Przygotuj się na zupełnie nowy wygląd naszej sieci VPN systemu Windows. Dzięki nowemu projektowi wszystko, czego potrzebujesz – niezależnie od tego, czy chcesz zmienić ustawienia, zmienić wirtualną lokalizację, uzyskać bezpłatną usługę lub skontaktować się z pomocą techniczną – wystarczy jedno kliknięcie. Ciesz się możliwie najbardziej płynną obsługą.

Globalne serwery z możliwością wyszukiwania: Dokładamy wszelkich starań, aby SaferVPN był prosty i przyjazny dla wszystkich, wszędzie. Teraz możesz zarówno łatwo wybierać ulubione, jak i wyszukiwać najbardziej pożądane międzynarodowe lokalizacje serwerów. Oferujemy również najbardziej zalecane serwery na podstawie testów lokalizacji i prędkości. W połączeniu z naszą globalną siecią serwerów VPN ułatwia przeglądanie, jakbyś był absolutnie gdziekolwiek!

Diagnozuj poprawkę: Dzięki temu najnowocześniejszemu narzędziu SaferVPN sprawdza i naprawia wszelkie problemy z konfiguracją ustawień VPN. Dzięki temu zawsze zapewnione jest płynne połączenie VPN.

Porady & Ekskluzywne aktualizacje: Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, jest niebieski pasek u góry i żółta wstążka u dołu. Jasnoniebieski pasek zawiera naszą „Poradę tygodnia”, która zawiera najnowsze wiadomości i wskazówki prosto z naszego bloga SaferVPN. Tymczasem żółta wstążka u dołu zapewnia ekskluzywne oferty i okazje, których nie możesz przegapić!

Jak pobrać i zainstalować Windows VPN

Aby ci to ułatwić, zapoznaj się z tym samouczkiem krok po kroku, jak zainstalować SaferVPN w systemie Windows!

Krok 1: Pobierz SaferVPN 3.0

Przejrzyj naszą stronę pobierania VPN dla Windows.

Krok 2: Otwórz instalator i uruchom go tak, jak podczas instalowania dowolnego programu

Instalacja Windows VPN 3.0

Krok 3: Instalacja zakończona!

Instalacja Windows VPN zakończona!

Krok 4: Zaloguj się

Zaloguj się do Windows VPN

Krok 5: Ekran główny

Pulpit nawigacyjny systemu Windows VPN 3.0

Rozpoczęcie pracy z SaferVPN dla Windows

Aby połączyć się z serwerem, po prostu kliknij lokalizację, z którą chcesz się połączyć, a następnie kliknij zielony przycisk „Połącz”. Zajmuje to tylko kilka sekund, a po nawiązaniu połączenia otrzymasz wiadomość.

Zobaczysz także serwery „Najczęściej polecane” w zależności od bieżącej lokalizacji. Nasza Windows VPN automatycznie poleci ci te serwery na podstawie testów prędkości i twojej bieżącej lokalizacji. Zauważ także gwiazdę obok każdej lokalizacji. Po prostu kliknij go, aby dodać ten serwer do listy ulubionych lokalizacji serwerów.

Aby uzyskać więcej pomocnych wskazówek, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem na temat wyboru lokalizacji serwera VPN!

Dodatkowe funkcje naszej Windows VPN

Protokoły: Aby wybrać protokół VPN, po prostu kliknij „Zmień” obok wyboru protokołu na ekranie głównym. Zalecamy korzystanie z trybu automatycznego, ale możesz także wybrać protokół, który wolisz, w zależności od osobistych preferencji. Innym sposobem dostosowania wyboru protokołu jest menu ustawień, jak wyjaśniono poniżej.

Strefa Klienta: Kliknięcie „Moje konto” po kliknięciu ikony menu w prawym górnym rogu pozwoli ci łatwo zobaczyć swoją Strefę Klienta, przejrzeć faktury i zaprosić znajomych do korzystania z SaferVPN (zarabiając darmowy miesiąc VPN jako nagroda!).

Ustawienia: Kliknięcie ikony menu w prawym górnym rogu, a następnie „Ustawienia” otworzy sekcję Ustawienia:

 • W obszarze Protokoły możesz wybrać protokół tunelu. Przeczytaj więcej w naszym przewodniku, który protokół VPN wybrać, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność

 • W obszarze Ogólne możesz wybrać, czy chcesz, aby SaferVPN uruchamiał się automatycznie podczas uruchamiania systemu Windows, czy chcesz, aby aplikacja łączyła się automatycznie, czy chcesz, aby SaferVPN natychmiast powiadamiał Cię o niezabezpieczonych sieciach Wi-Fi i więcej.

 • Wreszcie, dzięki pomocy technicznej, będziesz mógł przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej, na które odpowie jak najszybciej nasz personel pomocy technicznej 24x7x365.

Zacznij teraz!

Jeśli jesteś już subskrybentem SaferVPN, pobierz teraz SaferVPN 3.0 Windows VPN i skonfiguruj się. Jeśli jesteś nowy w SaferVPN, wypróbuj go za darmo, a następnie zainstaluj SaferVPN 3.0.

Koniecznie sprawdź też naszą pełną gamę zupełnie nowego oprogramowania VPN, które obejmuje aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia, w tym na komputery, urządzenia mobilne i Chrome!

Chcemy podziękować wszystkim użytkownikom za opinie i sugestie dotyczące funkcji. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres [email protected], aby zasugerować pomysły na przyszłe aktualizacje oprogramowania i bądź na bieżąco, śledząc SaferVPN na Facebooku, Twitterze i Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map