10 świetnych ofert, które możesz uzyskać dzięki VPN w Cybernetyczny poniedziałek + WYPRZEDAŻ VPN – 80% ZNIŻKI

Zakupy online na smartfonie


Niespodzianka! Przywitaj się z Cybernetycznym poniedziałkiem! Przeczytaj wszystko o naszej sprzedaży VPN w Cybernetyczny poniedziałek zdobądź kilka wewnętrznych wskazówek, w jaki sposób VPN może zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy w tym sezonie świątecznym…

Zgadnij co? Oferujemy niesamowitą ofertę na Cybernetyczny poniedziałek przez 24 godziny! Skorzystaj z naszych niesamowicie niskich cen w poniedziałek! Pamiętaj jednak, aby działać szybko, ponieważ jest to ostatnia szansa na uratowanie!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się 10 sposobów, w jaki możesz korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do ofert na całym świecie, skorzystaj z naszych OFERTY VPN DO 80% ZNIŻKI.

GIF Major Cyber ​​Monday Poniedziałek Oszczędności VPN

Najlepsza oferta VPN na Cybernetyczny poniedziałek w sieci

Cybernetyczny poniedziałek istnieje już od 2005 roku, ale nigdy nie był to lepszy czas na zakupy online w okresie świątecznym. Amerykanie wydali 3,3 miliarda dolarów w Internecie w Cybernetyczny poniedziałek w 2017 r. I oczekuje się, że wydadzą blisko 4 miliardy USD W tym roku!

Jeśli czytasz ten post na blogu, natknąłeś się na świetną ofertę: do 80 procent zniżki na VPN w ten Cybernetyczny poniedziałek!

Dużo piszemy o tym, jak SaferVPN może pomóc Ci zapewnić bezpieczeństwo w Internecie dzięki naszym anonimowym adresom IP i 256-bitowemu standardowi szyfrowania. Nasi członkowie mają dostęp do całkowicie odblokowanej sieci i mogą przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści w dowolnym miejscu na świecie.

Ale czy wiesz, że VPN może faktycznie pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na zakupach online?

Jak uzyskać świetne oferty zakupów dzięki VPN

Wielu sprzedawców internetowych zmienia ceny w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Najczęściej firmy będą sprzedawać produkty po niższej cenie tym, które znajdują się w „biedniejszych” krajach, podobnie jak podnoszą ceny w niektórych krajach postrzeganych jako „bogate”. Inne firmy oferują lub wyświetlają określone oferty tylko tym z określonych krajów.

Na szczęście VPN pozwala zmienić geolokalizację, umożliwiając polowanie na najlepszą cenę, jaką te firmy są w stanie zaoferować! Za pomocą jednego kliknięcia możesz zmienić swój adres IP, aby znajdował się w jednym z 34 krajów, umożliwiając swobodę znalezienia doskonałej oferty.

Sprawdź poniższy film, aby dowiedzieć się, jak łatwo zmienić adres IP za pośrednictwem naszej aplikacji:

Nasz pełny przewodnik po zakupach online za pośrednictwem sieci VPN zawiera mnóstwo dodatkowych sztuczek pozwalających uzyskać pieniądze na rzeczy, których potrzebujesz i kochasz – wszystko przez zmianę adresu IP.

Najpierw jednak należy pamiętać, że niektórzy międzynarodowi detaliści nie akceptują kart kredytowych z innych krajów, więc jeśli chcesz skorzystać z niższych cen, takich jak te, najpierw zmień swój adres IP, aby miał siedzibę w wybranym kraju, skonfiguruj Konto PayPal w tym kraju i płać za pomocą tego konta.

Kolejną rzeczą, którą musisz się upewnić, jest przeglądanie bez włączonych plików cookie i / lub przeglądanie w nowym „oknie incognito”. W przeciwnym razie detaliści mogą nadal być w stanie śledzić Twoją lokalizację za pomocą plików cookie.

Czytaj dalej, aby zobaczyć kilka szybkich przykładów zakupów, które możesz uzyskać przez VPN!

1. Zaoszczędź na Microsoft Office

Microsoft Office to podstawa życia zawodowego, akademickiego, a nawet prywatnego. Większość ludzi potrzebuje go na swoich komputerach, ale nie każdy może uzyskać go w tej samej cenie!

Na przykład możesz zapłacić 99,99 USD rocznie za subskrypcję Office 365 Home w Stanach Zjednoczonych. Ale jeśli mieszkasz w Rosji lub zmieniłeś adres IP, aby wyglądało na to, że tam mieszkasz, możesz go uzyskać za jedynie 4399 rubli rosyjskich, co odpowiada 66,63 USD w momencie pisania tego postu.

Podobnie abonament osobisty, który kosztuje 69,99 USD w USA, kosztuje abonentów z rosyjskim adresem IP w wysokości 53,00 USD. Możesz także zgarnąć jednorazowy zakup pakietu Office Home za 149,99 USD & Student 2019 za jedyne 101,47 USD!

2. Zaoszczędź na lotach

SaferVPN jest nie tylko przydatny do uzyskiwania ofert na produkty od sprzedawców internetowych. Jeśli chcesz zarezerwować wakacje, możemy również pomóc Ci uzyskać niższe ceny na rejsach krajowych i międzynarodowych.

Jako przykład, znaleźliśmy oszczędności w wysokości 55 USD na podróż w obie strony z Nowego Jorku do Londynu, zmieniając nasz adres IP z Kanady, aby miał siedzibę lokalnie w Stanach Zjednoczonych.

Czasami witryny takie jak Kiwi.com łączą Cię z bardzo różnymi ofertami w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Na przykład ten lot z Nowego Jorku do Londynu kosztował 1183 USD za pośrednictwem Iberii podczas wyszukiwania Kiwi z adresu IP z siedzibą w USA. Ale ta oferta nie była nawet wyświetlana podczas wyszukiwania z rosyjskiego adresu IP – zamiast tego została wyceniona na 2 859 USD!

Znalezienie najlepszej oferty może zająć trochę czasu, a nie każdy lot będzie wyceniany inaczej w zależności od lokalizacji. Ale znajdź dobrą ofertę, a Twoja subskrypcja SaferVPN może się natychmiast zwrócić! Nasz pełny przewodnik po cenach zawiera więcej informacji na temat wyszukiwania świetnych ofert lotów!

Zwróć też uwagę: jeśli wielokrotnie wyszukujesz ten sam lot z tego samego adresu IP, wiele linii lotniczych uzna to za wskazówkę, że desperacko chcesz dokonać zakupu – i odpowiednio doładuje. Aby uniknąć dodatkowych opłat tylko dlatego, że robisz zakupy, „zresetuj” swój adres IP za pośrednictwem naszej aplikacji, wyłączając, a następnie z powrotem na wybranym serwerze VPN.

3. Zaoszczędź na hotelach

VPN może również pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na hotelach. Na przykład szukaliśmy hoteli w Nowym Orleanie i znaleźliśmy ofertę za 658 USD w hotelu Omni Royal Orleans, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta.

Ale kiedy zmieniliśmy adres IP, aby znajdował się w Niemczech, znaleźliśmy dokładnie ten sam hotel tej samej nocy w cenie 192 €, czyli 218,17 $ w momencie pisania tego postu. To mniej niż jedna trzecia ceny!

4. Zaoszczędź na wynajmie samochodów

Możesz również uzyskać dobre oferty na wynajem samochodów tylko za pomocą VPN. Szukaliśmy samochodów do wynajęcia w LAX i stwierdziliśmy, że te same samochody były wynajmowane za zupełnie różne ceny.

Kayak pokazuje jednodniowy wynajem samochodu Nissan Versa lub podobnego samochodu kompaktowego z Alamo na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles za 145 USD. Ale kiedy robisz to samo z niemieckim adresem IP, ta sama klasa samochodu jest dostępna tego samego dnia za 30 €, czyli 34,09 $ w momencie pisania tego postu. To mniej niż jedna czwarta ceny!

5. Zaoszczędź na Apple Music

Może szukasz subskrypcji Apple Music. Masz szczęście! Korzystając z VPN, byliśmy w stanie znaleźć różne ceny na ukochaną usługę i jej bibliotekę 50 milionów piosenek.

W Stanach Zjednoczonych trzy poziomy subskrypcji kosztują 4,99 USD, 9,99 USD i 14,99 USD miesięcznie. Ale z rosyjskim adresem IP poziomy kosztują 75, 169 i 269 rubli miesięcznie. To równowartość 1,13 USD, 2,55 USD i 4,06 USD miesięcznie – około jednej czwartej ceny w USA!

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskiwania zniżek w Apple Music, zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

6. Oszczędzaj pieniądze na Spotify

Innym popularnym serwisem muzycznym jest obecnie Spotify. W Stanach Zjednoczonych Spotify jest dostępny za jedyne 0,99 USD / miesiące przez trzy miesiące, a następnie 9,99 USD / miesiąc. Ale co zaskakujące, możesz uzyskać Spotify z brazylijskim adresem IP za 1,99 R $ / miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, a potem 16,90 R $ / miesiąc później. Ceny przeliczone na USD wynoszą odpowiednio 0,53 USD i 4,50 USD – o połowę mniej!

Jeśli Spotify nie jest dostępny w Twoim regionie, możesz również zmienić swój adres IP, aby uzyskać do niego dostęp.

7. Oszczędzaj pieniądze na zegarkach Apple

Tegoroczne nowości technologiczne są również sprzedawane po różnych cenach w różnych lokalizacjach – w tym nowa seria zegarków Apple Watch 4. Jeśli na przykład szukasz zegarka Apple Watch na Apple.com z włoskim adresem IP, ceny zaczynają się od 439 € (równowartość około 499,24 $).

Ale zmień swój adres IP, aby znajdował się w Stanach Zjednoczonych, a ceny początkowe na zegarkach Apple spadną do zaledwie 399 USD – prawie 100 $ różnicy!

8. Zaoszczędź na Apple iPhone XS

Możesz użyć VPN, aby uzyskać dobrą ofertę na Apple iPhone XS. Ponownie, używając Włoch jako przykładu, cena iPhone’a XS Max na stronie Apple wynosi 1 289 €, czyli 1465,88 $ w momencie pisania tego postu. Ale zmieniając adres IP na serwer z siedzibą w USA, możesz go znaleźć za jedyne 1 099 USD. To ponad ćwierć ceny katalogowej!

9. Zaoszczędź na Apple iPhone XR

Jeśli Apple iPhone XS jest dla Ciebie trochę za dużo, możesz dostać iPhone XR We włoskiej wersji Apple.com, iPhone XR kosztuje 889 €, czyli 1010,99 $ po przeliczeniu na dolary amerykańskie. Korzystając z adresu IP z siedzibą w USA, cena wynosi 749 USD – kolejna zniżka około 25 procent!

10. Zaoszczędź na Apple TV

Apple oferuje w tym roku różnorodne urządzenia Apple TV. Po raz kolejny ceny we Włoszech i innych krajach są znacznie wyższe niż w Stanach Zjednoczonych. 64 GB Apple TV 4K kosztuje 219 €, czyli około 249,05 $ w walucie amerykańskiej. Jednak oglądany z amerykańskiego adresu IP, ten sam produkt kosztuje 199 USD.

Zbyt chroń swoje dane finansowe

Kiedy robisz zakupy online, prawdopodobnie zapłacisz za zakup kartą debetową lub kredytową. Problem polega na tym, że jeśli składasz zamówienia przez niezaszyfrowane połączenie, od razu podajesz swoje dane finansowe.

Prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne są zakupy podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi – pomyśl o kawiarniach, bibliotekach, lotniskach i dworcach kolejowych. Jeśli dokonasz zakupów za pośrednictwem niezabezpieczonego połączenia, każdy w sieci będzie mógł zerknąć na transakcję. Mogą dowiedzieć się, co kupiłeś, ile zapłaciłeś za to, do kogo jest wysyłany, a także numer konta karty kredytowej.                                  

Jeśli masz po swojej stronie SaferVPN, wszystko, co robisz online, będzie chronione przed 256-bitowym szyfrowaniem na poziomie banku. Bez względu na to, którego sprzedawcy online odwiedzasz, co wysyłasz za pośrednictwem drutów lub skąd przeglądasz, to, co robisz online, będzie Twoją firmą. Nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie wiedział, co robisz!

Skorzystaj z naszej oferty cybernetycznego poniedziałku VPN już teraz

Dzięki ofercie Cybernetycznego poniedziałku na VPN w ten weekend nigdy nie byłeś bliżej wielu wspaniałych ofert na całym świecie. Skorzystaj z naszego 80 procent od sprzedaży i zacznij korzystać z najlepszej oferty Cybernetycznego poniedziałku na VPN w 2018 roku!

Rozwiń świąteczny nastrój – podziel się tą ofertą ze znajomymi i zapewnij im bezpieczeństwo w Internecie!

Uzyskaj do 80% zniżki na plan #VPN dzięki naszej ofercie #CyberMonday! Kliknij, aby tweetować

Chcesz więcej informacji na temat naszej oferty VPN w Cyberponiedziałek lub naszej usługi VPN? Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie na [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map